Apple lielās vilšanās 2023. gadā vai labāks 2024?

Mēs tikko sākām 2024. gadu un atskatāmies uz pagātni, lai redzētu, ko Apple mums ir parādījis visa šī gada garumā, un, galvenais, lai atcerētos, kādas ir bijušas gada lielās vilšanās visos aspektos ne tikai aparatūrā, bet arī programmatūras un pakalpojumus.

Šīs ir Apple lielās vilšanās 2023. gadā, un mēs ceram, ka viņi zinās, kā tās novērst 2024. gadā. paņemiet sēdvietu un popkornu, jo mēs jums piedāvājam labu saturu.

Ja jums ir kādas šaubas, vienmēr varat ieskatīties šajā fantastiskajā rakstā, ko sagatavojis mūsu kolēģis Angels Gonsaless, atgādinot par visiem Apple izlaišanas gadījumiem pēdējā 2023. gada laikā. Tagad, aktivizēsim mūsu kritisko skatienu, ir pienācis laiks, kad Appel veikt pārskatus par savām vilšanās un neveiksmēm.

Apple Watch Series 9: vairāk par to pašu

Mēs sākam spēcīgi ar ierīci, kas daudzos aspektos gribēja kļūt par vadošo, un kas ir palikusi nedaudz vairāk nekā nekas. Apple Watch Series 9 nenesa daudz pieminētās dizaina izmaiņas, ko daudzi gaidīja. Ar nelieliem paneļa uzlabojumiem gadu gaitā, realitāte ir tāda, ka dažas lietas atšķir oriģinālo Apple Watch no pašreizējās versijas, atkal solot, ka šis gads būs galīgais, lai mainītu dizaina gaitu un funkcionalitāti. Apple Watch.

iPhone 15 Pro Max titāns ar Apple Watch Ultra

Medicīnas sadaļā jaunajai ierīcei nav solīto sensoru, it īpaši tagad, kad Ziemeļamerikas ITC ir bloķējis šo ierīču tirdzniecību, pārkāpjot asins skābekļa sensora patentus. Bez šaubām, Jaunie Apple Watch Series 2 un Apple Watch Ultra 2 šķiet bezjēdzīgi modeļi, kas rada milzīgu vilšanos svarīgā Apple lietotāju sektorā. kuri meklēja saprātīgu attaisnojumu, lai, piemēram, atsauktu Apple Watch Series 5. Jaunumi ir atšķaidīti ar dubultā pieskāriena darbību (pastāv citās ierīcēs), iespējamiem Siri uzlabojumiem un labāku enerģijas patēriņu, kas arī nav pierādīts.

Apple Vision Pro: vēlu, slikti un nekad

2023. gada 5. jūnijā Apple vēlējās apklusināt lietotājus, kad Tims Kuks vēlējās kļūt par Stīvu Džobsu, radot cerības, kas tika uzspiestas līdz ar iPod vai iPhone dzimšanu, tomēr Apple Vision Pro bija sasteigta prezentācija, projekts, kuru daudzi ir dzirdējuši un gandrīz neviens nav redzējis, un produkts, kuru ir grūti uzņemt.r mūsdienu lietotāju vajadzībām.

Papildinātās/virtuālās realitātes skatītājs, kas Tims Kuks vēlējās to nosaukt par vērienīgāko produktu, ko viņi jebkad radījuši. Realitāte ir tāda, ka to nedaudzo, kuri tos ir spējuši izmantot, atsauksmes nav labas, produkts rada nelielu vai vispār neizraisa interesi izstrādātāju vidū, un tas ātri vien ir pozicionējis sevi kā ierīci, kas ir tikpat elitāra, cik nederīga.

Apple Vision Pro cena

Google jau cieta neveiksmi ar līdzīgu produktu, un Apple ir izvēlējies koncentrēt savus centienus (un naudu) uz šo paplašināto/virtuālo realitāti tieši 2023. gadā, kas tiks dēvēts par mākslīgā intelekta gadu. Tikmēr operētājsistēmā iOS vai macOS nekas neliecina par viediem produktiem, kas ļautu mums uzlabot produktivitāti, nepārbaudot trešo pušu izstrādātāju lodziņu, neņemot vērā datu aizsardzību.

Apple un mākslīgais intelekts neiet roku rokā, un šķiet, ka vaina ir Apple Vision Pro, nepabeigts produkts, kuru Kupertino uzņēmums, šķiet, ir ieinteresēts aprakt.

Par katru jauno Apple ierīci klīst desmitiem baumu, taču Vision Pro neizraisa nekādu interesi starp nopludinātājiem. Īsāk sakot, ierīce, kas piedzima nedzīvi, jo neviens nevēlas, lai iPhone būtu vēl tuvāk viņu acīm, un Jau iedomājoties par Vision Pro integrēšanu produktīvā vidē, man rodas drebuļi.

iOS 17, liela nozīme

Nemānīsim sevi, iPhone panākumu atslēga nav ābols, tas nebija USB-C ports un tā nav tā lielā autonomija. iPhone veiksmes atslēga tiek saukta par iOS. Ar katru jauno versiju kopš Tima Kuka ienākšanas Cupertino uzņēmums ir izrādījis lielāku interesi par saistīto pakalpojumu komercializāciju, iekļaujot to reklāmu lietojumprogrammā Iestatījumi, savukārt kļūdu pilnā operētājsistēma ir likusi mums, veterānākajiem lietotājiem, pārdomāt, vai tiešām ir vērts turpināt likt likmes uz iOS.

iOS 17 ziņas

iOS 17.1 saturēja daudz kļūdu, kas neļāva pareizi darboties WiFi tīkls, pārejām ir bijušas plūstamības un dizaina problēmas kopš iOS 16. Kopš iOS 17 palaišanas mums ir bijušas problēmas ar pareizu NFC darbību pēc bezvadu lādētāja izmantošanas dažos BMW transportlīdzekļos, un ir neskaitāmi gadījumi, kad ierīce netiek atjaunināta, jo… kartupeļi.

Un tas nav vienīgais, līdz ar iPhone 15 ienākšanu visās tā versijās mēs atklājām nesaderības starp operētājsistēmu un dažām lietojumprogrammām, kas noveda pie procesora piesātinājuma, patērējot milzīgu daudzumu akumulatora un, pats galvenais, noved pie iPhone apsildīšanas, līdz tā lietošana kļūst neiespējama.

Un tas turpinās pat beta fāzē, un iOS 17.3 ir parādījusi, ka tā spēj bez redzama iemesla padarīt iPhone nelietojamu. Tik daudz, ka Cupertino uzņēmums bija spiests atsaukt šo programmatūras izmēģinājuma versiju nepārtrauktu izstrādātāju sūdzību dēļ.

HomePod nāve

Mēs noslēdzam ar nāvi HomePod, produkts, no kura Apple atteicās gandrīz kopš tā izlaišanas, un redzot, kā citi uzņēmumi, piemēram, Sonos, ir ēduši Apple grauzdiņus pat tajās jomās, kurās tas darbojās vislabāk, proti, produktivitāte un integrācija ir prioritāte.

Lai iegūtu pilnīgāku, Apple ir veicis nebūtiskus uzlabojumus AirPods Pro 2, piemēram, iekļāvis USB-C portu un pilnīgi neko citu. Tikmēr tā turpina laist klajā Beats produktus, kas ir AirPods ar dažādiem korpusiem, un lietotāji brīnās, vai Apple patiešām plāno atteikties no puses no saviem audio produktiem, piemēram, šis.