Drīzumā Google ziņojumi ļaus jums rediģēt nosūtītos ziņojumus

Google ziņojumi tagad ir būtiska lietotne miljardiem cilvēku visā pasaulē šajā straujajā saziņas laikmetā. Google Message nodrošina vienmērīgu pieredzi jebko, sākot no īsām īsziņām līdz attēlu un videoklipu kopīgošanai.

Spēja uz rediģēt ziņas no otras puses, pēc to piegādes līdz šim ir izrādījies nenotverams. Šajā rakstā ir apskatītas aizraujošās ziņas, ka pakalpojumā Google Message drīzumā būs iekļauta ziņojuma rediģēšanas iespēja, kā arī tas, kā šis tik ļoti nepieciešamais papildinājums uzlabos mūsu ziņojumapmaiņas pieredzi.

Google ziņojuma jaunā rediģēšanas funkcija

Varat arī skatīt modificētā ziņojuma izmaiņu vēsturi pakalpojumā Google ziņojumi. Avots norāda, ka ir virkne ar nosaukumu “Sākotnējais ziņojums”. Turklāt ziņojumu rediģēšanai ir noteikts laika ierobežojums. Var rediģēt tikai ziņojumus, kas nosūtīti pēdējo 30 minūšu laikā.

Turklāt avots apstiprina to rezultātus pēc daudzu turpmāku nedēļu Google ziņojumu komandas darba. Pēc dažu iestatījumu maiņas viņš varēja piekļūt ziņojuma rediģēšanas iespējai pakalpojuma Google ziņojumi jaunākajā beta versijā (messages.android_20240213_01_RC00.phone.openbeta_dynamic).

ziņojumu rediģēšana 2
Google ziņojumu rediģēšanas funkcija
ziņojumu rediģēšana 2

Šķiet, ka Google joprojām ir jāpabeidz noteikti uzdevumi pirms ziņojumu rediģēšanas funkcijas izlaišanas. Nopludinātājs pamanīja, ka viņa mainītie ziņojumi parādījās kā atšķirīgi teksti grupas RCS diskusijā, norādot, ka funkcionalitāte pašlaik nedarbojas, kā paredzēts. Turklāt šķiet, ka abiem dalībniekiem ir jāatlasa opcija Rediģēt, lai rediģētu nosūtīto ziņojumu pakalpojumā Google ziņojumi.

Saskaņā ar AssembleDebug teikto, Google varētu izlaist nosūtīto ziņojumu rediģēšanas funkciju pakalpojumā Google ziņojumi februāra beigās vai nākamā mēneša sākumā lietotnes beta kanālā. Ņemiet vērā, ka parastās īsziņās nevarēs modificēt piegādātos tekstus pakalpojumā Google ziņojumi. šī funkcija būs tikai RCS sarunām. SMS neļauj mainīt pārsūtītās īsziņas, lai gan tā pastāv jau dažas desmitgades.

Vai adresāts zinās, ka ziņojums ir rediģēts?

Lietotne Google ziņojumi parādīs, ka ziņojums ir modificēts, izmantojot nelielu signālu, lai nodrošinātu saziņas caurspīdīgumu. Šis signāls, kas norāda, ka ir veiktas izmaiņas, tiks parādīts blakus ziņojumam, kas ir mainīts. Lai aizsargātu privātumu un samazinātu pārpratumus, adresāts nevarēs redzēt precīzas veiktās izmaiņas.

Kā tas darbojas?

Lietotājam tikai jāpieskaras ziņojumam un jāizvēlas rediģēšanas opcija (zīmuļa ikona), lai to mainītu. Pēc tam tiks atvērts ziņojumu redaktors, kas ļauj veikt nepieciešamos pielāgojumus. Kad izmaiņas ir pabeigtas, adresāts automātiski saņem modificēto ziņojumu, aizstājot iepriekšējo. Pat ja izmaiņas tiek veiktas pēc ziņojuma izlasīšanas, šī vienkāršā procedūra garantē, ka visi piekrīt.