Google nodrošina Samsung Galaxy AI, bet ne Ķīnā

Šobrīd Google un Samsung ir dinamisks duets tehnoloģiju pasaulē. Viņu ciešā partnerība lielā mērā ietekmē mobilo tehnoloģiju virzienu. Tāpēc nav pārsteigums, ka Google AI modeļi nodrošina Samsung Galaxy AI funkcijas, taču Ķīnā tas tā nav. Ķīnā tērzēšanas robots Ernie faktiski nodrošina Galaxy AI.

Ja nezināt, kas ir Galaxy AI, tas ir jaudīgu ģeneratīvo AI rīku komplekts, kas debitēja jaunajos Samsung Galaxy S24 tālruņos. Šīs ir jaunākās Samsung ierīces, un tajās ir dažas jaudīgas AI funkcijas. Šīs funkcijas ietver teksta ģenerēšanu un runas tulkošanu. Tālāk ir sniegts Samsung paziņoto funkciju apraksts.

Galaxy AI izmanto Ernie Ķīnā

Google un Samsung ir ļoti līdzīgi, jo tiem ir grūti panākt ietekmi Ķīnas tirgū. Google tālruņi Ķīnā nav īpaši populāri. Vēl svarīgāk ir tas, ka Google Play pakalpojumi valstī netiek plaši izmantoti. Kas attiecas uz Samsung, sīvā konkurence no tādiem lielākajiem Ķīnas zīmoliem kā Huawei, Xiaomi, Oppo uc nozīmē, ka Dienvidkorejas gigants vienkārši nevar pārdot daudzus tālruņus šajā valstī.

Lai palīdzētu samazināt savu ietekmi Ķīnā, Samsung līdzīgi sadarbojās ar Ķīnas zīmolu Baidu, lai ieviestu savu tērzēšanas robotu. Šis tērzēšanas robots ar nosaukumu Ernie pašlaik nodrošina Galaxy AI funkcijas. Ērnijs var nebūt tik ievērojams Rietumu tirgos, taču šķiet, ka tas ir populārs tērzēšanas robots Ķīnā.

Lai gan šīs funkcijas ārzemēs nodrošina cits tērzēšanas robots, šķiet, ka funkcionalitātē nav nekādu atšķirību. Ķīnas lietotāji joprojām izmanto pilnu funkciju klāstu, piemēram, tērzēšanas tulkošanu, tulkošanu, reāllaika balss tulkošanu, apli, lai meklētu (tomēr Ķīnā ir cita šīs funkcijas versija, ko nesniedz Google), Samsung Note Assistant un daudz vairāk.

Šo tālruņu priekšpasūtīšana ir beigusies, taču Galaxy S24 sērija faktiski pārspēja priekšpasūtīšanas rekordu, kas iepriekš piederēja Galaxy S23 tālruņiem. Tas parāda, ka, neskatoties uz ievērojamu aparatūras uzlabojumu trūkumu, Galaxy S24 sērija ir ļoti populāra lietotāju vidū. Bāzes Galaxy S24 sākas plkst 799 ASV dolāri, un vispārējā izpārdošana sākas 31. janvārī. Tātad, ja nevarat sagaidīt, kad varēsit veikt pasūtījumu, vairs nav daudz laika gaidīt.