YouTube TV gatavojas atļaut Multiview pielāgošanu pirms marta trakuma

Pagājušajā gadā pirms March Madness un NFL Sunday Ticket izlaišanas YouTube TV, uzņēmums sāka izmēģināt Multiview. Tas ir veids, kā vienlaikus varat skatīties līdz četrām spēlēm. Pārbaudes NCAA turnīra laikā noritēja labi, un neilgi pēc tam tas tika nodots visiem.

Taču viena no lielākajām problēmām, ar ko saskārās YouTube TV lietotāji, ir tas, ka nevarat pielāgot, kuras spēles ir pieejamas programmā Multiview. YouTube TV izvēlas jūsu vietā. Tomēr izskatās, ka tas drīz mainīsies.

Reddit lietotājs YouTube TV programmā Multiview atrada jaunu opciju “Build a Multiview”, kas ļautu izvēlēties trīs citas spēles, ko pievienot savai Multiview iestatījumam. Lietotājs arī atzīmēja, ka šķiet, ka tas attiecas tikai uz citām NBA spēlēm.

YouTube nav iznācis un nav teicis, ka viņi tagad testē šo funkciju, un Reddit lietotājs uzskata, ka tas varētu būt tikai lietotāja interfeisa jauninājums, nevis pielāgojama funkcija, ko mēs visi esam gaidījuši. Tomēr tas ir solis pareizajā virzienā.

Kas ir YouTube TV Multiview?

YouTube TV Multiview patiešām ir tāds, kāds tas izklausās. Iespēja skatīties līdz četrām spēlēm vienlaikus. Vienlaicīgi varat iegūt audio no vienas spēles, bet faktiski skatīties vēl trīs. Tas ir patiešām noderīgi aizņemtos sporta laikos, piemēram, sestdienās koledžas futbolā un svētdienās NFL. Vai marta trakuma laikā ar daudzajiem konferenču turnīriem, kā arī NCAA turnīru.

Sākotnēji šī funkcija tika pievienota NFL Sunday Ticket, ko Google ieguva pagājušajā gadā, un tika nodota tiešraidē pagājušā gada augustā 2023. gada sezonai. Bet tas ir patiešām noderīgi arī citiem sporta veidiem, lai gan YouTube TV pēdējos gados ir zaudējis daudz sporta veidu. Vispirms viņi zaudēja Fox Sports RSN (tagad Bally Sports), bet pēc tam pagājušajā gadā zaudēja MLB tīklu. YouTube TV lietotājiem pamatā ir nacionālās spēles daudzos kanālos, un tas arī viss.