Labākais no CES 2024: Acer Swift X 14

Swift X 14 ir iespaidīgs radītāju klēpjdators, kas darbojas kā spēļu klēpjdators

Parasti, ja jums ir izveidots klēpjdators, kas ir lieliski piemērots rediģēšanai, tas ne vienmēr ir labākā izvēle spēlēm, taču Acer piedāvā jums abus ar nesen izziņoto Swift X 14 klēpjdatoru. Tagad, lai būtu skaidrs, šis nav pirmais klēpjdators, kas paredzēts radītājiem un rediģēšanai, kas būtu piemērots arī spēlēm. Bet daudz laika šie klēpjdatori var maksāt diezgan daudz. Un tas nav īsti gadījumā ar Swift X 14, par kuru Acer paziņoja šonedēļ CES. Tas sākas no 1399,99 USD, un tajā var būt līdz pat RTX 4070 GPU, tāpēc jūs varētu iegūt konfigurāciju, kas ir pietiekami jaudīga gan rediģēšanas/veidotāja uzdevumiem, gan spēlēm.

Tas ir lielisks rediģēšanas klēpjdators, kas var darboties kā spēļu dators brīvdienās. Tagad modelis ar RTX 4070 GPU maksās vairāk nekā norādītā 1399,99 USD sākuma cena. Taču pastāv iespēja, ka tas būs mazāks nekā citiem salīdzināmiem klēpjdatoriem ar tādu pašu GPU un specifikācijām. Swift X 14 ir arī aprīkots ar patiešām jauku displeju, kura izšķirtspēja ir 2,8K un Calman-Verified krāsu precizitātei. Tātad, ja daudz strādājat ar Photoshop vai līdzīgiem rediģēšanas rīkiem, jums patiks, kā viss izskatās uz Swift X 14. Ja esat tajā jau iemīlējies, Acer saka, ka tie tiks pārdoti februārī. Bet tajā ir vairāk, ko mīlēt.

Tīrs, stilīgs un minimālistisks dizains, ko ir viegli nēsāt līdzi, pateicoties tā vieglajai konstrukcijai

Mēs mīlam jaudīgus, taču pārnēsājamus klēpjdatorus, un Swift X 14 noteikti ir abas šīs lietas. Acer ir paveicis lielisku darbu, saglabājot savu Swift klāstu pēc iespējas mazāku, vienlaikus uzlabojot ārpuses un interjera detaļas. Šī jaunākā modeļa rezultāts ir klēpjdators, kas var tikt galā ar visiem jūsu uzdevumiem, vienlaikus esot ļoti pārnēsājamam klēpjdatoram. Tas sver aptuveni 1,549 kg jeb nedaudz vairāk par 3,4 mārciņām. kas ir ļoti viegls. To būs viegli ieslidināt somā un nēsāt līdzi, lai kur jūs dotos. Tātad jūs ne vienmēr varēsit strādāt vai mācīties vienuviet.

Atgriežoties pie RTX 40 sērijas GPU, jūs iegūsit DLSS 3 spēlēs, kas to atbalsta. Un tas palielinās kadru ātrumu, vienlaikus ļaujot nedaudz uzlabot grafikas precizitāti. Gala mērķis ir ļaut veikt dažus pielāgojumus, lai uzlabotu grafiku, nepalielinot kadru ātrumu, lai spēles joprojām justos gludas. Un DLSS 3 tur patiešām dara brīnumus.

Ne tikai tas, bet arī Swift X 14 tagad tiek piegādāts ar Intel jaunajiem Core Ultra procesoriem, kuriem ir iebūvētas AI funkcijas. Šis ar mākslīgo intelektu darbināmais centrālais procesors palīdzēs uzlabot akumulatora efektivitāti un vispārējo veiktspējas efektivitāti, nodrošinot vienmērīgu lietotāja pieredzi. Visas šīs lietas, kā arī saprātīgā sākuma cena ir iemesli, kāpēc Acer Swift X 14 ieguva balvu Best of CES 2024.