Tagad ir pieejama pirmā iOS 17.4 beta versija, un tās ir visas tās jaunās funkcijas

Mēs jau nedēļām ilgi dzirdējām par nākamo lielo atjauninājumu operētājsistēmām iOS 17 un iPadOS 17, un beidzot Apple vakar nolēma izlaist savu pirmo beta versiju. Tas patiešām ir viens no tiem atjauninājumiem, kas tiks atzīmēts pirms un pēc uzņēmuma iekšienē, tiklīdz tie tiks ieviesti alternatīvos veikalus App Store Eiropas Savienības teritorijā ievērot jaunos pretmonopola noteikumus. Bet ne tikai tas, ka tiks iekļautas arī jaunas emocijzīmes, transkripcijas Apple Podcasts un daudzas citas jaunas funkcijas, mēs par tām pastāstīsim tālāk.

Alternatīvie App Store ierodas Eiropas Savienībā ar iOS 17.4

Bez šaubām, tas ir visatbilstošākais iOS 17.4 jaunums Eiropas teritorijā. ES pretmonopola noteikumi ir piespieduši Apple to darīt iespējot trešās puses lietotņu veikala atbalstu iOS un iPadOS ekosistēmās. Tās patiešām ir krasas izmaiņas, jo Apple vairs nevarēs pilnībā kontrolēt mūsu ierīcēs instalētās lietotnes. Turklāt šis jaunums ietekmē arī noklusējuma tīmekļa pārlūkprogrammas un straumēšanas spēles. Noteikti, Tās ir lielas pārmaiņas, kas radīs daudz strīdu Tā kā esam pārliecināti, ka Apple uzliks savus noteikumus neatkarīgi no tā, vai ir atļauti alternatīvi veikali, tad redzēsim, kā viss ies.

iOS Safari App Store

Taču papildus iOS 17.4 ienākšanai un šiem jaunumiem, kas ir uzspridzinājuši klasiskos App Store pamatus Eiropas Savienībā, ir paziņotas arī lielas izmaiņas Apple kopējā struktūrā. To vidū arī paziņojums, ka NFC mikroshēma tiks atvērta Apple Pay alternatīvām Eiropā vilnis samazināta komisijas maksa par lietotnēm ES ietvaros. Tuvākajās dienās mēs izjauksim visas šīs jaunās funkcijas, taču šodien ir svarīgi runāt par iOS 17.4, tāpēc mēs turpinām ar jaunumiem.

Emojis un Apple aplādes

iOS 17.4 ir arī ieviesušas nelielas izmaiņas, piemēram, Apple Music cilnes “Klausīties tūlīt” aizstāšana ar jaunu “Sākums” ar jauna ikona mājas formā. Mums arī būs jaunas emocijzīmes: krata galvu horizontāli un vertikāli, fēnikss, laima, brūnā sēne un salauzta ķēde. Šīs emocijzīmes tiks piegādātas ar iOS 17.4.

Apple Podcasts ir saņēmis arī ļoti interesantu funkciju, un tas arī ir Būs pieejama epizožu transkripcija reāllaikā. Turklāt tas iegūst arī cilnes “Klausīties tūlīt” pārdēvēšanu uz “Sākums”, tāpat kā Apple Music. Visbeidzot, atskaņošanas vadība ir pārveidota, padarot to līdzīgāku lietotnei Apple Music. Apple mēģina homogenizēt lietotnes operētājsistēmā iOS 17.4, un šķiet, ka tas ir izdevies.

Emojis iOS 17.4

Sarakstā pievienotas nelielas izmaiņas

Ir iekļautas arī nelielas izmaiņas, piemēram, “Hey Siri” vai “Hey Siri” saderība Vācija. iOS 17.3 ieviestajā zādzību aizsardzības sistēmā ir pievienota arī papildu funkcija, kas ļauj aktivizēt sistēmu vienmēr un ne tikai tad, kad tas attālinājās no lietotājam pazīstamām vietām. Visbeidzot, Siri ļauj jums kļūt saderīgam ar ziņojumu lasīšanu citās valodās un ne tikai valodā, kurā tas ir konfigurēts.

Nākamo nedēļu laikā mēs redzēsim, kā attīstīsies iOS 17.4 — atjauninājums, kas liks pamatus jauniem veidiem, kā instalēt lietojumprogrammas lietotāju ierīcēs Eiropas Savienībā.