Drīzumā tālrunim Nothing Phone (2) vajadzētu saņemt Nothing OS 2.5 atjauninājumu

Nekas negatavojas, lai tuvākajās dienās izdotu stabilo Android 14 bāzētās operētājsistēmas Nothing OS 2.5 versiju savam Nothing Phone (2) pēc secīgas Nothing OS 2.5 slēgtās beta versijas izlaišanas un pāris Open Beta 2 versijām. Uzņēmuma mērķis ir ieviest virkni uzlabojumu un funkciju, lai uzlabotu lietotāja pieredzi.

Gaidāmā Nothing OS 2.5 piedāvā daudzas izmaiņas un uzlabojumus. Tas sākas ar pārveidotu sākuma ekrāna un bloķēšanas ekrāna saskarni, kas lietotājiem nodrošina vēl vairāk pielāgošanas iespēju. Ievērojami papildinājumi ietver vairākus jaunus fona tapetes efektus, kas veicina tīrāku un sakoptāku izskatu sākuma ekrānā. Glyph interfeiss, kas ir Nothing dizaina atšķirīgā iezīme, tiek būtiski mainīts, izmantojot uzlabotu Flip to Glyph loģiku un tiešu piekļuvi Glyph Timer no bloķēšanas ekrāna. Glyph Timer atbalsta arī laika sākotnējos iestatījumus ātrai ilguma iestatījumiem.

Runājot par žestiem, Nothing OS 2.5 ievieš pielāgojamu divreiz nospiežamu barošanas pogu, lai ātri piekļūtu atlasītajām funkcijām. Papildu bloķēšanas ekrāna īsceļu opcijas ietver režīmu Netraucēt, Izslēgt skaņu, QR koda skeneri un videokameru. Lietotāji tagad var veikt trīs pirkstu vilkšanas žestu, lai ātri uzņemtu ekrānuzņēmumus, un jauns ekrānuzņēmumu redaktors un izvēlne piedāvā uzlabotas rediģēšanas funkcijas un ātru dzēšanu.

Nekas OS 2.5 nesniedz pārveidotu saskarni, uzlabotu pielāgošanu un ar funkcijām bagātus žestus

Atjauninājums sniedz arī uzlabojumi lietotnē Weather, uzlabojot laikapstākļu brīdinājumu paziņojumus. Paredzamā aizmugures animācija un atsvaidzināta aizmugures žestu bultiņas vizuālais attēls ir saskaņoti ar Nothing atšķirīgo stilu. Lietotāji iegūst atsevišķus iestatījumus zvana signālam un paziņojumu skaņas skaļumam, kā arī atjauninātu vadības interfeisu. Ātro iestatījumu izkārtojums saņem atjauninājumu, piedāvājot atbalstu vairākām ierīces ikonām.

Lietojumprogramma Kamera redz stabilitātes uzlabojumus, nodrošinot vienmērīgāku un uzticamāku lietotāja pieredzi. Vispārējā sistēmas stabilitāte ir uzlabota, nodrošinot lietotājiem uzticamāku un konsekventāku veiktspēju.

Nothing Phone (2) lietotāji tuvāko dienu laikā var sagaidīt oficiālo Nothing OS 2.5 izlaišanu. Lai manuāli pārbaudītu atjauninājumus, lietotāji var pāriet uz Tālruņa iestatījumi > Sistēma > Sistēmas atjaunināšana. Turklāt Nothing Phone (1) saņems savu pirmo atvērtās beta versijas versiju pirms gada beigām, ņemot vērā tā pašreizējo statusu Nothing OS 2.5 slēgtā beta versijā.