Corning iepazīstina ar Gorilla Armor, kas ir iekļauts Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S24 Ultra ir aprīkots ar jaunu displeja aizsardzību ar nosaukumu “Gorilla Armor”. Corning faktiski izlaida oficiālu paziņojumu presei, lai paziņotu par šo jauno ekrāna aizsardzību. Skaidrības labad jāsaka, ka tas ir pieejams tikai “Ultra” modelim, nevis pārējām divām ierīcēm.

Corning saka, ka Gorilla Armor nodrošina “bezprecedenta izturību un maksimālu vizuālo pieredzi Samsung jaunākajā viedtālrunī”. Šai jaunajai aizsardzībai būtu jānodrošina arī “vislielākā aizsardzība pret bojājumiem, ko izraisa ikdienas nodilums”.

Gorilla Armor ir klāt, un tas samazina atspīdumu līdz pat 75%

Corning saka, ka atšķirībā no tipiskas stikla virsmas Gorilla Armor samazina atstarojumu līdz pat 75%. Tas būtībā padara displeju lasāmāku, nekā tas būtu bijis, ja virs tā būtu novietots kaut kas cits.

Uzņēmums faktiski izveidoja jaunu laboratorijas testu, lai pierādītu šī stikla izturību pret skrāpējumiem. Šo testu sauc par “Scratch Bot”, un tas būtībā atkārto mikroskrāpējumus, ko izraisa ikdienas nodilums. Gorilla Armor uzrādīja izcilus rezultātus.

Šai jaunajai stikla aizsardzībai ir vidēji 25% pārstrādāta satura. To apstiprināja uzņēmums UL Solutions saskaņā ar UL2809-2 Environmental Claim Validation Procedure (ECVP) attiecībā uz pārstrādātu saturu.

Mikroskrāpējumi vairs nedrīkst būt problēma

Tātad šai stikla aizsardzībai ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Tas padara displeju daudz spilgtāku, jo ir ievērojami samazināts atstarojums. Turklāt tas ir daudz izturīgāks pret mikroskrāpējumiem, ko vienmēr ir lieliski dzirdēt.

Šķiet, ka pēdējos gados Corning vairāk koncentrējās uz to, lai stikla aizsardzību būtu grūtāk salauzt, kad dažiem cilvēkiem mikroskrāpējumi bija tikpat svarīgi. Jo šī aizsardzība ir izturīgāka pret skrāpējumiem, jo ​​mazāk jums ir nepieciešami ekrāna aizsargi. Tas pats attiecas uz triecienizturību. Tie neapšaubāmi ir tikpat svarīgi.

Atliek noskaidrot, vai Gorilla Armor ir tik izturīgas, kā saka Kornings. Laiks rādīs. Redzēsim, kā veiksies mūsu Galaxy S24 Ultra pārskatīšanas vienībai, un citi cilvēki noteikti dalīsies savā pieredzē pēc kāda laika.