MagSafe bezvadu uzlāde drīzumā varētu nonākt iPad

Bez šaubām, nākamgad mums būs jauni iPad. Ir daudzi analītiķi, kuri ir iesnieguši savu informāciju par Apple palaišanu 2024. gadā, un viņi visi piekrīt, ka gada pirmajā pusē notiek iPad klāsta atjaunošana. Tomēr mēs joprojām nezinām reālu informāciju par jaunumiem par katru no šīm ierīcēm. Pirms dažām stundām tika publicētas baumas, kurās tika teikts, ka Apple strādā pie MagSafe bezvadu uzlādes sistēmas, kā tas, kas pieejams iPhone tālrunī, kas pavisam drīz varētu nonākt iPad. Vai šim jaunumam drīz būs 2024. gads?

Vai iPad tiks nodrošināta bezvadu uzlāde?

Šīs baumas nav jaunas, taču ievērojamas, īpaši ņemot vērā, ka mēs par to neesam runājuši gadiem ilgi. 2021. gadā sāka parādīties pirmās pazīmes, ka Apple strādā pie MagSafe uzlādes sistēmas ieviešanas iPad. Visas šīs integrācijas galvenais sarežģījums bija izveidojiet iPad aizmuguri no stikla. Un tika uzskatīts, ka tas rada daudz trausluma problēmu, tāpēc uzstāšanās tika atlikta.

Tomēr ir noplūdis jauns avots, kas saistīts ar magnētiem, kurus Apple parasti izmanto iPhone tālruņos MagSafe uzlādēšanai. Viņi strādās pie MagSafe bezvadu uzlādes iPad ierīcēm. Šī jaunā uzlāde ļautu lietotājiem vēl vienu iespēju papildināt savu ierīci: lādētājus, statīvus, jaunas tastatūras utt. Ar ierobežojumu, ka Uzlādes ātrums būtu mazāks nekā parastā vadu uzlāde.

iPad Air

Kā zināms, 2024. gadā plānoti divi jauni iPad Pro modeļi (11,1 un 13 collu) ar OLED ekrāniem un divi iPad Air modeļi (11 un 12,9 collas). Nebūtu nepamatoti domāt, ka Apple vēlas sākt, tāpat kā iPhone, nodrošināt vairāk funkcionalitātes Pro ierīcēm, un tas būtu bumba ka iPad Pro iekļāva MagSafe bezvadu uzlādi, pārveidojot ierīces aizmuguri. Lai gan tie visi ir pieņēmumi bez jebkāda stingra pamata.

Realitāte ir tāda, ka MagSafe tipa bezvadu uzlādei iPad ierīcēs būtu daudz priekšrocību, bet arī daudz trūkumu, kā mēs minējām. Starp tiem ir iespēja salūzt kritiena gadījumā (stikls ir trauslāks), kā arī uzlādes ātrums. tomēr paplašinātu iespējas lietotājam: jauni aksesuāri un jauni magnētiskie lādētāji Tie varētu papildināt MagSafe ienākšanu iPad.