Vecākiem Verizon Unlimited plāniem, sākot no marta, cena pieaugs par USD 4

Dažu vecāku Verizon Unlimited plānu cenas drīzumā palielināsies. Saskaņā ar CNET, operators paaugstinās atsevišķu vecāku neierobežotu plānu cenu par 4 ASV dolāriem mēnesī par līniju. Uzņēmums, iespējams, palielina cenas, lai mudinātu savus klientus izvēlēties jaunākos neierobežotos plānus. Šie plāni sākotnēji tika pievienoti Verizon myPlan klāstam 2023. gadā.

Verizon palielina vecāku Unlimited plānu cenas, lai lietotāji varētu pāriet uz jaunākiem iepakojumiem

Kā norāda avots, telekomunikāciju operators cenšas panākt, lai klienti pārietu uz jaunākajām Unlimited pakotnēm. Drīzumā tiks palielinātas ikmēneša maksa par pakalpojumiem 5G Get More, 5G Play More, 5G Do More un 5G Start. Uzņēmuma pārstāvis atzīmē, ka jebkura jaunākā Unlimited iepakojuma cena “paliks nemainīga”.

No 2024. gada 1. marta efektīvais paaugstinājums būs 4 ASV dolāri mēnesī par līniju. Tādējādi patērētājiem joprojām ir vairāk nekā mēnesis laika, lai pieņemtu lēmumu par nākamo Unlimited plānu, ja viņi plāno mainīt.

Verizon jaunajās Unlimited pakotnēs nebūs iekļauti straumēšanas pakalpojumi

Zīmola neierobežotajos plānos ietilpst Unlimited Ultimate, Unlimited Plus un Unlimited Welcome plāni. Šīs pakotnes netiek komplektētas ar straumēšanas pakalpojumiem vai starptautiskajām datu viesabonēšanas dienām. Patērētājiem ir iespēja iegādāties 10 ASV dolāru papildinājumu straumēšanas pakalpojumam, kas viņiem patīk. Šie pašreizējie tarifi ir pieejami ar sākuma maksu 30 ASV dolāri mēnesī par līniju.

Paziņojumā zīmola pārstāvis sacīja, ka ar jaunajiem plāniem lietotāji “var viegli pāriet uz myPlan un izmantot tīkla iespēju, kas viņiem ir vispiemērotākā, kā arī ekskluzīvus ietaupījumus par izklaidi, iepirkšanos un pieredzi, kas viņiem ir svarīga, tostarp Disney Plus, Apple One, Netflix, Max, Walmart un daudziem citiem. ”

Konkrēti, AT&T arī nesen paziņoja, ka tā paaugstina savu Unlimited pakotņu izmaksas par 0,99 USD par līniju. Šajos komplektos ietilpst Unlimited Starter, Unlimited Extra un Unlimited Premium. Ir vērts pieminēt, ka zīmols kompensē lietotājiem pārgājienu ar papildu tīklāju datiem ar šīm pakotnēm.

Uzņēmums jau ir sācis informēt savus esošos patērētājus, ka no 5. marta šo iepakojumu cenas pieaugs. Pēc pārgājiena AT&T Unlimited pakas būs pieejamas no plkst 65,99 USD mēnesī bāzes iepakojumam.