Šajos Ziemassvētkos jums vajadzētu iegādāties Samsung Galaxy Tab S9 Ultra

Vai esat satriekts par to, ko šogad iekļaut tehnikā savā Ziemassvētku sarakstā? Mēs esam jums nodrošinājuši. Produkts, ko šajos Ziemassvētkos vēlētos ikviens tehniķis, ir Samsung Galaxy Tab S9 Ultra. Tas ir diezgan dārgs, taču tas ir labākais planšetdators mūsdienu tirgū. Faktiski tas ieguva mūsu balvu par 2023. gada labāko planšetdatoru.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra sākas no 1199 USD. Tomēr šobrīd varat tirgoties ar planšetdatoru, viedtālruni vai pulksteni un saņemt līdz pat 700 $ apmaiņas kredītu. Protams, jūs nevarat saņemt 700 USD atlaidi par viedpulksteņa tirdzniecību, taču jūs saprotat. Ja jūs varat saņemt pilnu 700 $ atlaidi, tas padara šo planšetdatoru par 500 $, un tā ir absolūta zagšana.

Samsung piedāvā trīs dažādus Galaxy Tab S9 Ultra variantus. Tas ietver bāzes modeli, kuram ir 12 GB RAM un 256 GB krātuve. Ir 12 GB/512 GB modelis un 16 GB/1 TB modelis, kura cena ir 1619 USD. Mēs iesakām izmantot bāzes modeli, ja vien nevēlaties izveidot šo savu jauno klēpjdatoru. Tad jūs varētu vēlēties nedaudz vairāk krātuves. Atcerieties, ka šeit nav pieejams micro SD kartes slots.

Samsung OLED displejs pārņems jūsu prātu

Samsung šogad ir aprīkojis visu Galaxy Tab S9 klāstu ar OLED displejiem – iepriekš tas bija pieejams tikai “Ultra” modelim. Un tā ir neticama pieredze. Esmu izmantojis Galaxy Tab S9 Ultra kopš tā debijas jūlijā, un man tas patīk.

Mans lietošanas gadījums galvenokārt ir saistīts ar video skatīšanos. Es to izmantoju, lai skatītos The Rookie vietnē Hulu vai Bar Rescue vietnē Paramount Plus. Un abi šie šovi izskatās neticami šajā OLED displejā. Nemaz nerunājot par videoklipiem no YouTube lietotājiem, piemēram, Keisijs Neistats un MKBHD.

Bet jūs varat arī izmantot šo planšetdatoru, lai paveiktu kādu darbu. Ņemiet vērā, ka tas ir 14,6 collu displejs. Tehniski tas ir lielāks par manu MacBook Pro (M3 Pro). Tāpēc es to laiku pa laikam izmantoju, lai paveiktu kādu darbu, nosūtītu e-pasta ziņojumus, uzrakstītu atsauksmes par AndroidHeadlines un tamlīdzīgi.

Runājot par darbu, DeX ir iekļauts Galaxy Tab S9 sērijā, un tā ir neticama pieredze. Tas būtībā nodrošina darbvirsmai līdzīgu režīmu, kurā uznirstošā loga režīmā var atvērt dažādas lietotnes. Līdzīgi kā ar Windows PC vai Mac datoru. Pievienojiet komplektācijā iekļauto S Pen, un tā kļūs par produktivitātes spēku.

Vienīgais Galaxy Tab S9 Ultra mīnuss ir tas, ka tas ir tik liels planšetdators. Tas ir 14,6 collu planšetdators, kas ir arī neticami plāns. Padarot to diezgan neērti turēt rokās, kā jau minēju savā pārskatā augustā. Ja vēlaties iegādāties šo konkrēto planšetdatoru, vislabāk to izmantot uz galda vai ar tastatūras maciņu, nevis turēt to rokās un pārlūkot uz dīvāna.

Es ieteiktu Galaxy Tab S9 Ultra iegādāties Samsung Book Cover Keyboard Slim, kas ietver diezgan labu tastatūru. Es lietoju šo jo īpaši dažus mēnešus. Ja vēlaties kaut ko daudzpusīgāku, grāmatu vāka tastatūra ir lieliska iespēja. Planšetdators var atdalīties no tastatūras un joprojām nodrošināt jūs ar statīvu. Tomēr tas ir diezgan dārgi – 349 USD.

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra AM AH 7

Kuru Galaxy Tab S9 jums vajadzētu iegādāties?

Samsung piedāvā trīs Galaxy Tab S9 versijas. Ir Galaxy Tab S9, S9 Plus un S9 Ultra. Galvenā atšķirība starp šiem trim būs displeja izmērs un, protams, akumulators. Galaxy Tab S9 Samsung piedāvā 8GB/128GB modeli, kas ļauj to iegādāties par 799 ASV dolāriem. Galaxy Tab S9 Plus ir pieejams 12 GB/256 GB un 12 GB/512 GB modelī, bet Plus cena ir 999 USD.

Visos trijos no tiem ir Snapdragon 8 Gen 2 Galaxy procesors ar iekļautu S Pen.

Samsung arī šoruden debitēja Galaxy Tab S9 FE. Tie būtībā ir lētāki modeļi ar zemākas klases procesoriem un ekrāniem. Ja varat to atļauties, mēs iesakām parasto Galaxy Tab S9, nevis Galaxy Tab S9 FE. Pieredze starp abām līnijām ļoti atšķiras.