Šī jaunā funkcija ievieš Gemini operētājsistēmā iOS

Google atrod arvien vairāk veidu, kā iepludināt Gemini savā produktu ekosistēmā. Nu, izskatās, ka uzņēmums gatavojas to integrēt savā vecākajā produktā. Pārskatos teikts, ka Google atvieglo pāreju uz Gemini Google meklēšanas lietotnē iOS

Ja nezināt, varat piekļūt Google Gemini no speciālās lietotnes Gemini operētājsistēmā Android. Tādējādi jūs varat piekļūt visām ģeneratīvajām AI funkcijām, kuras jūs varētu iegūt, izmantojot Gemini tīmeklī. Tomēr, ja iegūsit lietotni Gemini, tā aizstās Google palīgu jūsu tālrunī. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tam Google Play veikalā ir 3,2 zvaigžņu vērtējums. Tomēr ir iespējams mainīt noklusējuma palīgu atpakaļ uz Google asistentu.

Google lietotne iegūst iespēju pārslēgties uz Gemini operētājsistēmā iOS

Šī funkcija bija pirmo reizi pamanīja @rustybrick vietnē X. Ziņā redzams video, kurā redzams, kā persona pārslēdzas starp Google un Gemini Google lietotnē iOS. Pašā lietotāja interfeisa augšdaļā blakus Gemini logotipam redzēsit slēdzi ar Google logotipu. Pieskaroties šim slēdzim, jūs redzēsit, ka tas pārslēgsies kā slēdzis. Pēc tam jūs redzēsiet visu lietotāja interfeisu, kas mainīsies uz to, ko redzat Android lietotnē Gemini. Tātad augšpusē redzēsit Gemini logotipu ar ieteiktajiem vaicājumiem un teksta lauku zemāk.

Tādējādi jūs iegūsit individuālu pieredzi ar lietotni. Jauki ir tas, ka šī funkcija nodrošina Gemini jaudu iPhone un iPad tālruņos. Apple joprojām strādā pie saviem ģeneratīvajiem AI produktiem, tāpēc Apple lietotāji netiek atstāti putekļos. Operētājsistēmā iOS ir oficiāla ChatGPT lietotne, taču, ja vēlaties Google ģeneratīvo AI tērzēšanas robotu, varēsiet tai piekļūt. Vienkārši pārliecinieties, vai jūsu Google lietotne ir pilnībā atjaunināta.