Apple Music koplietotie atskaņošanas saraksti tiks piegādāti tikai 2024. gadā

iOS 17.2 jau ir pieejams, un, kā paredzēts, Apple Music koplietotie saraksti nav pieejami. Viss, kas ir saistīts ar šo jauno funkciju, Apple kļūst par tabu, un pēc šīs funkcijas paziņošanas WWDC un nedēļas vēlāk tās palaišanas atlikšanas, tika mēģināts ieviest koplietotus atskaņošanas sarakstus pirmajās iOS 17.2 beta versijās. Tomēr ceturtajā beta versijā tas tika pilnībā noņemts un tagad Apple apliecina, ka Apple Music koplietotie atskaņošanas saraksti tiks atjaunināti 2024. gadā. Vai viņiem būs taisnība, vai arī nekas cits neatliks, kā gaidīt iOS 18?

Operētājsistēmā iOS 17.2 nav kopīgotu Apple Music atskaņošanas sarakstu

Uzaiciniet savus draugus pievienoties jūsu atskaņošanas sarakstam, un ikviens var pievienot, pārkārtot un dzēst dziesmas. Sadaļā “Tagad atskaņo” varat izmantot emocijzīmes, lai reaģētu uz izvēlētajām dziesmām.

Kopīgotajiem atskaņošanas sarakstiem nav daudz citu noslēpumu, izņemot to, ko norāda to nosaukums. Tā ir Apple Music funkcija kas ļauj strādāt pie atskaņošanas saraksta kopā ar citiem lietotājiem kuriem arī ir pakalpojuma abonements. Tas jau ir pieejams citos pakalpojumos, piemēram, Spotify. Tomēr Apple paziņoja par šo sarakstu ierašanos WWDC23, parādoties iOS 17.

Kas notika? Sākotnējās beta versijās mēs neredzējām nekādas pēdas no funkcijas, ne arī oficiālajā palaišanā septembrī. Taču mēs visi bijām noskaņoti uz iOS 17.1… un mums atkal neizdevās. Tomēr viss mainījās ar pirmajām iOS 17.2 beta versijām pirmo reizi iekļāva koplietotos atskaņošanas sarakstus pakalpojumā Apple Music līdz funkcija tika noņemta ceturtajā beta versijā un visbeidzot galīgajā versijā.

Iekšējie iOS izstrādes avoti apliecina, ka palaišana tika atcelta, jo radās problēmas ar funkcijas drošību un stabilitāti. Iespējams, tas varētu būt tāpēc, ka atskaņošanas sarakstiem var piekļūt, izmantojot saiti, un pats lietotājs izlemj, kurš var sākt pievienot dziesmas. Visticamāk, Apple vēlas mainīt veidu, kā tiek piekļūts koplietotajiem atskaņošanas sarakstiem vai tos pārvalda. Bet patiesība ir tā Mums nebūs kopīgotu atskaņošanas sarakstu līdz 2024. gadam Apple ir apliecinājis jaunā publicētā dokumentā, kurā tas saistībā ar šo funkciju ievieto kājeni, kurā teikts: “Tas tiks atjaunināts 2024. gadā.”