Sui atklāj sākotnējo runātāju vilni, kas ir slavena vieta pirmajam ikgadējam Basecamp pasākumam

Palo Alto, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 20. februāris, Chainwire

Pirmās ikgadējās globālās Sui konferences Sui Basecamp kopīgie organizatori šodien paziņoja par pirmo apstiprināto lektoru vilni Parīzes pasākumam, kas notiks 2024. gada 10. un 11. aprīlī. Sui Basecamp ir svinības izstrādātājiem un uzņēmējiem, kas balstās uz Sui, novatoriskā Layer 1 blokķēdes un viedo līgumu platforma, un tajā būs runātāji un domu vadītāji no visas pasaules un visā lielākajā Web3 ekosistēmā.

Sui Basecamp sākotnējā skaļruņu vilnis ietver:

 • Arianna Simpsone, a16z galvenā partnere
 • Balaji S. Srinivasan, eņģeļu investors, tehnoloģiju dibinātājs un grāmatas The Network State autors
 • Meltem Demirors, topošais kulta līderis
 • Evans Čens, Mysten Labs izpilddirektors un sākotnējais Sui līdzstrādnieks
 • Nikola Plecas, Visa Crypto produktu GTM un produktu komercializācijas globālais vadītājs
 • Reičela Konlana, Binance mārketinga direktore
 • Sems Blekšērs, Mysten Labs galvenais tehnoloģiju speciālists un Move radītājs
 • Vincents Čoks, First Digital Trust izpilddirektors
 • Logans Jastremskis, Frictionless Capital vadošais partneris
 • Adeniyi Abiodun, Mysten Labs galvenais produktu speciālists
 • Benoît Pellevoizin, CoinShares France mārketinga un komunikāciju vadītājs
 • Roberts Naits, Cointelegraph rakstnieks
 • Gregs Siourounis, Sui fonda rīkotājdirektors

Sui Basecamp, ko rīkos Mysten Labs un Sui Foundation, notiks divās izvēlētās vietās – pirmās dienas un atklāšanas vakara ballīte Sui Soiree notiks Pavillon Cambon Capucines, bijušajā Crédit Foncier de France galvenajā mītnē, pirms dalībnieki pārceļas uz Pavillonu. Vendôme otrās dienas svētkiem. Abas vietas atrodas blakus Parīzes Blockchain Week galvenajam notikumam.

Early bird biļetes par atlaidi USD 99 USD ir pieejamas no šodienas līdz 1. martam. Biļešu cenas paliks ar atlaidi USD 149 USD no 2. līdz 31. martam, pēc tam pieaugs līdz pilnai cenai USD 299 no 1. aprīļa līdz pasākumam.

Reģistrācija tagad ir atvērta vietnē https://sui.io/basecamp.

Par Sui

Sui ir pirmā tāda veida 1. slāņa blokķēdes un viedo līgumu platforma, kas izstrādāta no apakšas uz augšu, lai digitālo īpašumu īpašumtiesības būtu ātras, privātas, drošas un pieejamas ikvienam. Tā objektcentrētais modelis, kas balstīts uz programmēšanas valodu Move, nodrošina paralēlu izpildi, sekundāro galīgumu un bagātīgus ķēdes līdzekļus. Ar horizontāli mērogojamu apstrādi un glabāšanu Sui atbalsta plašu lietojumprogrammu klāstu ar nepārspējamu ātrumu par zemām izmaksām. Sui ir pakāpenisks sasniegums blokķēdē un platforma, uz kuras veidotāji un izstrādātāji var radīt pārsteidzošu, lietotājam draudzīgu pieredzi. Uzziniet vairāk: https://sui.io

Par Mysten Labs

Mysten Labs ir vadošo izplatīto sistēmu, programmēšanas valodu un kriptogrāfijas ekspertu komanda, kuras dibinātāji bija vadošie blokķēdes projektu augstākā līmeņa vadītāji un vadošie arhitekti. Mysten Labs misija ir izveidot web3 pamata infrastruktūru. Uzziniet vairāk: https://mystenlabs.com

Sui fonds

Sui fonds ir neatkarīga organizācija, kas nodarbojas ar Sui attīstību un adopciju. Sui fonds atbalsta Sui kopienu un tās projektus, kas ļauj indivīdiem un satura veidotājiem iegūt bezprecedenta īpašumtiesības pār saviem datiem un saturu.

Plašsaziņas līdzekļu kontaktpersona:

[email protected]

Sazināties

Leksija Vanglere
[email protected]