ASUS ZenFone 11 tiek parādīts pakalpojumā Google Play Console ar mulsinošām specifikācijām

ASUS ZenFone 11 ir parādījies Google Play konsolē, taču tā specifikācijas ir diezgan mulsinošas. Pirmkārt, modeļa numurs, kas parādījās, ir ASUS_AI2401. Tā nosaukums ir izcelts arī blakus modeļa numuram.

Jūs varat redzēt pašu sarakstu zem raksta. Nepievērsiet īpašu uzmanību ierīces attēlam (redzams zemāk), jo tas neko daudz neatklāj, un tas varētu būt tikai vietturis. Tagad, kad mēs nonākam pie specifikāciju sadaļas, lietas kļūst diezgan mulsinošas.

ASUS ZenFone 11 paceļ galvu ar diezgan mulsinošām specifikācijām

Tiek ziņots, ka tālruni darbina Snapdragon 8 sērijas mikroshēma. Lieta tāda, ka modeļa numurs norāda, ka tas ir Snapdragon 8 Gen 3, savukārt GPU stāsta pavisam citu stāstu.

Modeļa numurs šeit ir norādīts kā “SM8650”, kas ir Snapdragon 8 Gen 3. GPU ir norādīts kā “Adreno 830”, savukārt Snapdragon 8 Gen 3 tiek piegādāts kopā ar Adreno 750. CPU kodolu nodaļā ir arī neskaidrības. .

Kopumā šīs specifikācijas nav precīzas, vismaz ne CPU sadaļa. Sarakstā tiek apgalvots, ka tālrunis piedāvās 16 GB RAM un FullHD+ (2400 x 1080) displeju. Abi šie apgalvojumi ir viegli iespējami.

Paredzams, ka tajā būs līdz 16 GB RAM un atkal kompakts displejs

ASUS ZenFone 10 ir aprīkots ar līdz 16 GB RAM, un tam ir 2400 x 1080 displejs. Tas arī apstiprina, ka arī ASUS ZenFone 11 būs diezgan kompakts. Atgādinām, ka ZenFone 10 ietver 5,92 collu displeju. Šeit ir minēts arī Android 14.

Ņemiet vērā, ka pāris reizes parādījās arī ASUS ZenFone 11 Ultra. Šķiet, ka ASUS beidzot plāno laist klajā savus vadošos viedtālruņus dažādos izmēros.

Mēs neesam pilnīgi pārliecināti, kad tas notiks. Ja uzņēmums pieturēsies pie tā izlaišanas cikla, ZenFone 11 sērija ieradīsies tikai vasarā. ZenFone 10 tika laists klajā jūnijā. Tā joprojām ir iespēja, taču ir arī iespējams, ka viņi ieradīsies ātrāk, nekā paredzēts, pāris mēnešus agrāk. Mēs nekad nesaņemam tik daudz informācijas par jaunajām ZenFone ierīcēm pirms laika, jebkurā gadījumā ne tik agri.

ASUS ZenFone 11 Google Play Console