Lūk, pirmais ieskats Nokia tālruņu ražotāja HMD pirmajā ierīcē

HMD Global, kas ir Nokia viedtālruņu mājvieta, ir gatavs debitēt tirgū ar savu zīmolu. Uzņēmums šīs ziņas oficiāli apstiprināja jau pagājušā gada septembrī. Tagad, pirms palaišanas, starptīmekļos ir parādījies pirmais HMD viedtālruņa preses renderējums. 91mobiles nopludinātais renderējums atklājis klausules dizainu. Šķiet, ka ir arī jauns HMD Global logotips.

Noplūdušais renderējums liecina, ka HMD pirmais sava zīmola tālrunis būs budžeta piedāvājums

Noplūdušais renderējums norāda, ka pirmais HMD zīmola viedtālrunis būs budžeta piedāvājums. Tas atbilst iepriekšējiem ziņojumiem, kas arī norādīja, ka zīmols ražos tālruņus par pieņemamām cenām. Jo īpaši attēlā redzams, ka pirmā HMD tālruņa ekrānā būs caurums pašbildes kamerai. Šķiet, ka ierīcei ir arī noapaļoti stūri.

Runājot par aizmuguri, tālruņa vidū būs HMD zīmols. Šķiet, ka aizmugurējam panelim ir matēta apdare, un šķiet, ka tas ir izgatavots no plastmasas materiāliem. Tā kā nav redzamas antenas līnijas, mēs varam sagaidīt, ka HMD tālrunis piedāvās plastmasas rāmi. Budžeta piedāvājums piedāvās kvadrātveida kameras moduli augšējā kreisajā stūrī.

Turklāt renderējums arī liek domāt, ka klausules augšējā kreisajā stūrī būs kvadrātveida kameras modulis. Tajā atradīsies divas galvenās kameras, kā arī LED zibspuldze. Proti, tālrunim varētu būt arī daži uz AI balstīti kameras uzlabojumi, par ko liecina nesalasāmais teksts ap objektīviem. Ierīces labajā pusē atradīsies skaļuma regulators, kā arī barošanas poga.

Pirmie HMD zīmola tālruņi vispirms varētu tikt laisti tirgū Indijā 2024. gada aprīlī

Diemžēl avots neko nav atklājis par gaidāmā HMD viedtālruņa specifikācijām. Tomēr viss norāda uz to, ka tas ir pieņemams piedāvājums. Jo īpaši iepriekšējie ziņojumi liecina, ka HMD Global sākotnēji laidīs klajā savus pirmos sava zīmola tālruņus jaunattīstības tirgos, piemēram, Indijā. Tiek apgalvots, ka palaišana notiks šā gada aprīlī.

Tiek ziņots, ka HMD debitēs pats savu zīmolu ar diviem viedtālruņiem. Līdzīgi kā Nokia tālruņi, tie piedāvās arī Android OS pieredzi. Mēs uzzināsim vairāk tuvākajā nākotnē, tāpēc sekojiet līdzi Android virsrakstiem, lai uzzinātu jaunākos atjauninājumus.

Jauns HMD globālais logotips
HMD Global pirmais tālruņa dizains
Jauns HMD globālais logotips