Google fotoattēli padarīs jūsu atmiņas jūsu draugu priekšā un centrā

Iepriekš pakalpojuma Google fotoattēli mērķis bija saglabāt jūsu fotoattēlu un videoklipu privātu albumu, lai tos varētu skatīt. Tomēr tagad platformas mērķis ir dalīties atmiņās. Pašlaik Google strādā pie jaunas Google fotoattēlu funkcijas ar nosaukumu Mana nedēļa. Tas uzņems jūsu fotoattēlus un videoklipus un novietos tos priekšā un centrā jūsu draugu sākuma ekrāniem.

Lai gan šķiet, ka Google ieviesīs šo funkciju, jūs joprojām vēlaties šīs ziņas uztvert piesardzīgi. Pašlaik šī ir tikai virkņu kolekcija, kas atrodama lietotnē Google fotoattēli. Tāpēc nav garantijas, ka Google ieviesīs šīs funkcijas.

Google fotoattēli strādā pie funkcijas Mana nedēļa

Šī funkcija tiek ieviesta drīz pēc tam, kad Google fotoattēli ir palaiduši klajā fotoattēlu funkciju. Lai gan Mana nedēļa būs jauna, tās koncepcija nav pārāk jauna. Šīs funkcijas pamatā ir tas, ka tā ļauj automātiski dalīties atmiņās ar citiem cilvēkiem. Pašlaik varat izveidot koplietotus albumus, kuros cilvēki varēs skatīt pastāvīgi atjauninātu jūsu publicēto fotoattēlu un videoklipu kolekciju.

Izmantojot Google fotoattēlu funkciju Mana nedēļa, jūs varēsiet darīt to pašu, vienlaikus padarot savus attēlus un videoklipus cilvēku priekšā un centrā. AssembleDebug (izmantojot SPDroid) jaunākās Google fotoattēlu versijas kodā atklāja dažas virknes. Koda virknes norāda uz funkciju Mana nedēļa un dažas lietas par to.

Tā kā šī funkcija darbojas, jūs uzaicināsit citus cilvēkus iekļaut albumā. Pēc tam, tāpat kā parastam kopīgotam albumam pakalpojumā Google fotoattēli, jūsu uzaicinātās personas redzēs jaunus fotoattēlus un videoklipus, ko tam pievienosiet. Vienīgā atšķirība ir tā, ka funkcija Mana nedēļa pievienos fotoattēlus un videoklipus uzaicinātās personas sākuma ekrānam. Viņi redzēs atmiņas, izmantojot horizontāli ritināmu karuseli. Tādējādi viņiem nebūs jāvirzās uz albumu, lai redzētu jauno saturu. Tas viss tiks parādīts viņu sākuma ekrānā.

Šī funkcija ir paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas sekot līdzi tam, kas notiek viņu tuvinieku dzīvē. Varbūt kāds ģimenes loceklis dodas ceļojumā, un jūs vēlaties redzēt visu, kas notiek.

Ir vēl viena funkcija

Kopā ar funkciju Mana nedēļa Google fotoattēli strādā arī pie funkcijas, ko sauc par reāllaika albumiem. Pakalpojumā Google fotoattēli varat izveidot pasākumus. Reāllaika albumi automātiski ieteiks fotoattēlus un videoklipus augšupielādēt albumā, kamēr notiek pasākums.

Pieņemsim, jūs izveidojat notikumu ar nosaukumu “Slēpošanas brauciens”. Nu, pasākuma laikā Google fotoattēli ieteiks attēlus un fotoattēlus, ko pievienot albumam. Pēc pasākuma beigām tas tiks pārtraukts. Mēs neesam pārliecināti, vai jums būs iespēja turpināt kopīgot saturu ar albumu pēc pasākuma termiņa beigām. Šķiet saprātīgi, ka lietotne ļautu jums to izdarīt.

Nav zināms, kad šīs funkcijas iznāks, tāpēc jums jāgaida, lai redzētu, ko Google darīs tālāk.