Disney Alliance — Epic Games Vai Fortnite atgriežas App Store?

Pirms dažām dienām Disney un Epic Games (atcerieties, uzņēmums aiz tādiem nosaukumiem kā Fortnite) paziņoja par jaunu stratēģisku aliansi, kas varētu palīdzēt Fortnite atgriezties App Store neskatoties uz sliktajām attiecībām, kas uzņēmumam pēdējā laikā ir bijušas ar Apple.

Šī jaunā alianse nodrošinās Fortnite jaunas funkcijas, kuru jūs jau zināt, ir raksturīga tematiskā satura iekļaušana spēlē laiku pa laikam, un šoreiz būs jauns saturs (gan varoņi, gan savs stāsts) no Disneja pasaules, ieskaitot pašu Voltu Disneju un izejot cauri Zvaigžņu kariem, Pixar vai pat Marvel. Turklāt nākotnē varētu tikt izdoti arī jauni nosaukumi, kuru pamatā ir Disneja pasaule.

Šī alianse ir ne tikai sadarbojusies, lai iekļautu daļu Disney satura Epic Games videospēlēs, bet arī Disney ir iegādājies mazākuma daļu no Epic Games, ieguldot 1,5 miljardus (Amerikas) dolāru pašā uzņēmumā šim ilgtermiņa projektam.

Šis Disney solis tiek pasniegts kā jauna stratēģija uzņēmumam, kas jau bija iekarojis kino, lai to paveiktu videospēļu pasaulē. Lai gan tā nav pirmā Disney sadarbība ar Epic Games, Disney izpilddirektors Bobs Igers šo soli klasificē kā “lielākais solis videospēļu pasaulē”, ko uzņēmums jebkad ir veicis.

Un kā tas var ietekmēt iespējamo Fortnite atgriešanos App Store? Disnejam ir ļoti ciešas attiecības ar Apple, un pēc šīs jaunās alianses, kurā viņi pieliek daudz pūļu videospēļu pasaulē, Disney interesējas par App Store redzamību un to, ka Fortnite atkal būtu pieejams papildus pārējiem palaišanas gadījumiem. Tas viss, neskatoties uz Apple strīdiem un juridiskajiem strīdiem ar Epic Games pēdējos gados.

Redzēsim, kurā ostā šis kuģis ieradīsies un vēl vairāk, pēc tam Apple izmaiņas Eiropas Savienībā attiecībā uz trešo pušu veikaliem. Mēs būsim ļoti uzmanīgi.