MWC Barselonā TECNO demonstrēs savu pirmo rullējamo viedtālruni

Gada lielākā mobilo sakaru izstāde ir tikai pēc dažām nedēļām, un TECNO būs klāt. Mēs, protams, runājam par Mobile World Congress – Barselonu. Izrāde ilgs no 26. līdz 29. februārim. Tomēr daudzi paziņojumi notiks 24. un 25. februārī, tāpēc jūs nevēlaties to palaist garām.

TECNO sniedz mums priekšskatījumu par to, ko sagaidīt no uzņēmuma MWC Barcelona, ​​un ir diezgan daudz kas, kas debitēs izstādē. Viens produkts, kas patiešām piesaistīja mūsu uzmanību, ir PHANTOM Ultimate. Šis ir uzņēmuma pirmais rullējamā ekrāna koncepttālrunis, kuram būs inovatīvs abpusējs ekrāns, kas stiepjas no 6,55 collām līdz 7,11 collām.

Tomēr tās nav visas TECNO koncepcijas MWC Barcelona. Tas arī debitē modernākos videi draudzīgos materiālos, piemēram, organiskā silīcija auduma āda, slāņveida stiklšķiedra, 3D stereo optiskais režģis, krāsains teksturēts stikls un citi. Tas viss tiks parādīts TECNO stendā Fira Gran Via. Ja apmeklējat MWC Barcelona, ​​noteikti apstājieties pie viņu stenda 6. hallē, stendā 6811.

TECNO ir arī jauns Windows AR produkts

Papildus šīm revolucionārajām koncepcijām TECNO debitē arī nozarē pirmo Windows AR spēļu komplektu. Tas ir Pocket Go, kas apvienos AR brilles un Windows rokas datoru. TECNO saka, ka vieglais un pārnēsājamais komplekts sniedz lietotājiem jaunu aizraujošu AR spēļu pieredzi.

TECNO zina, ka visi mīl suņus, tāpēc tas ir izveidojis robotsuni ar nosaukumu Dynamic 1. Šis ir inteliģents suns, kas ir ievērojams robotikas un AI inovācijas ar reālistiskām iezīmēm. To iedvesmojis vācu aitu suns, tāpēc tas varētu atturēt cilvēkus no jūsu mājas. Tas izmanto progresīvus algoritmus un jaudīgus sensorus; tas spēj intuitīvi saprast komandas un veikt dzīvībai līdzīgas darbības. Un mēs redzēsim vairāk par šo robotu suni MWC Barcelona mēneša beigās.

Visbeidzot, TECNO izstādē debitē arī dažus jaunus attēlveidošanas jauninājumus, tostarp nozarē vadošo attēlveidošanas tehnoloģiju. Pateicoties nozares novatoriskajai peldošā komata skaitļošanai, tas lietotājiem visā pasaulē sniedz jaunu mobilo video attēlveidošanas virsotni. Universal Tone, kas ir nozarē vismodernākā mākslīgā intelekta darbināmā vairāku ādas toņu attēlveidošanas tehnoloģija, izmanto nesen savāktus, objektīvus datus un trīs progresīvus ar AI darbināmus dzinējus, lai precīzāk uztvertu dažādu ādas toņu patieso skaistumu.

Un tas ir tikai tas, kas jaunums MWC no TECNO. Neatkarīgi no tā, kas vēl būs viņu stendā izrādes laikā. Tas noteikti būs liels šovs TECNO, kas pagātnē MWC Barcelona ir paziņojis par dažiem diezgan interesantiem produktiem, tostarp Tecno Chameleon Coloring Technology izstādē MWC Barcelona 2023. Šī tehnoloģija ļauj tālruņa aizmugurei mainīt krāsas, piemēram, hameleonam. Un mēs to piešķīrām par labāko MWC pagājušajā gadā.