Galaxy S22, Note 20 un S23 FE saņem 2024. gada janvāra atjauninājumu ASV

Šodien Samsung izlaida 2024. gada janvāra drošības atjauninājumu tālruņiem Galaxy Z Fold 3 un Galaxy Z Flip 3 ASV. Jaunais drošības ielāps tagad ir pieejams Galaxy S22 sērijai, Galaxy Note 20 sērijai un Galaxy S23 FE štatā. Izņemot Galaxy S22 trio, neviena no šīm ierīcēm nav ieguvusi šī mēneša drošības izlaidumu starptautiskajos tirgos.

Samsung janvāra atjauninājums sasniedz Galaxy S22 un Note 20 ASV

Janvāra SMR (Security Maintenance Release) pašlaik ir pieejams mobilo sakaru operatoru bloķētajiem Galaxy S22, Galaxy S22+ un Galaxy S22 Ultra variantiem ASV. Jaunā programmaparatūras versijas numurs 2022. gada vadošajam modelim ir S901USQS4DWLG. Atjauninājums nodrošina tikai jaunākos Samsung un Google drošības labojumus. Šī mēneša SMR kopumā ir 80 ievainojamības ielāpi, lai gan daži no tiem var neattiekties uz Galaxy S22 sēriju.

Lietotājiem ar Galaxy Note 20 vai Galaxy Note 20 Ultra janvāra drošības ielāps tiek ieviests gan mobilo sakaru operatora bloķētajiem, gan atbloķētajiem variantiem. Atjauninātie būvējuma numuri ir N981USQS6HWL5 un N981U1UES6HWL5, attiecīgi. Atkal atjauninājums ir saistīts ar šī mēneša drošības labojumiem. Galaxy Note 20 sērija ir pabeigta, saņemot funkciju atjauninājumus. Tā nesaņēma operētājsistēmas Android 14 One UI 6.0 atjauninājumu.

Arī jaunākā Galaxy S23 FE SMR pašlaik ir ierobežota ar mobilo sakaru operatora bloķētām ierīcēm. Jaunais Fan Edition (FE) tālrunis saņem janvāra drošības ielāpu ar būvējuma numuru S711USQS1BWL6. Nav pārsteidzoši, ka iepakojumā nekas vairāk nav. Tāpat kā Galaxy S22 sērija, tā nāk no One UI 6.0 atjauninājuma, kas sniedza daudzas jaunas funkcijas un uzlabojumus. Samsung tuvāko dienu laikā izlaidīs atjauninājumu visā pasaulē.

Ja izmantojat kādu no šīm Galaxy ierīcēm ASV vai jebkur citur un vēl neesat saņēmis 2024. gada janvāra drošības ielāpu, uzmanieties, lai saņemtu atjauninājumu. Jūs saņemsit paziņojumu par atjauninājuma lejupielādi pa gaisu (OTA). Varat arī doties uz Iestatījumi > Programmatūras atjauninājums > Lejupielādēt un instalēt, lai manuāli pārbaudītu un aktivizētu jaunus OTA atjauninājumus.

Viens UI 6.1 ir pieejams Galaxy ierīcēm

Lai gan Galaxy Note 20 sērija vairs nesaņems funkciju atjauninājumus, Galaxy S22 sērija un Galaxy S23 FE drīzumā iegūs One UI 6.1. Pamatojoties uz Android 14, One UI 6.1 debitēs ar Galaxy S24 sēriju. Kad jaunie flagmaņi būs oficiāli, Samsung to ieviesīs arī vecākiem modeļiem. Mēs jūs informēsim, tiklīdz sāksies izlaišana. Varat arī veikt iepriekš norādītās darbības, lai pārbaudītu to savā Galaxy tālrunī.