Gemini ir soli tuvāk Google palīga aizstāšanai

Pirmkārt, Google Gemini iznīcināja Bardu, un šķiet, ka tagad tā redzeslokā ir Asistents. Šobrīd mēs visi domājam, kad Google aizstās Google palīgu ar Gemini. Šķiet, ka Dvīņi sper soli tuvāk tam, jo ​​jums vairs nav jānospiež poga Sūtīt, kad to izmantojat kā balss palīgu.

Pašlaik jūs varat izmantot Gemini kā sava veida balss palīgu savā tālrunī — tas tiek darīts, izmantojot lietotni Gemini. Varat izmantot diagonālo vilkšanas žestu, lai to izsauktu un runātu tālrunī tā, it kā tas būtu Google palīgs vai Bixby. Tas būtībā nodrošina jaudīgāku ģeneratīvo AI palīgu salīdzinājumā ar tradicionālāko Google palīgu. Neapšaubāmi, cilvēki pāries uz Gemini izmantošanu, nevis Google palīgu.

Tomēr Google paziņoja, ka Gemini trūkst vairāku palīgu funkciju, kas citādi padarītu to par pilnīgāku alternatīvu.

Jums vairs nav jānospiež poga Sūtīt, ja izmantojat Gemini kā balss palīgu

Ir viena svarīga lieta, kas neļauj Dvīņiem justies kā patiesam balss asistentam. Kad esat runājis ar Gemini, jums fiziski jānospiež poga Sūtīt, lai nosūtītu vaicājumu. Lai gan tas nav pats neērtākais, tas noteikti ir mazāk ērti, salīdzinot ar vienkārši pateikt to, ko vēlaties teikt, un automātiski atbildēt. Runājot ar Google asistentu, tas ir jādara.

Cilvēki par to sūdzējās, un šķiet, ka Google ir reaģējusi. Tagad, kad izmantojat Gemini, izmantojot vilkšanas žestu, jums nav jānospiež poga Sūtīt, lai nosūtītu vaicājumu. Jums vienkārši jārunā, un tad lietotne paveiks pārējo. Tas padara šo pieredzi nedaudz vienlaidīgāku un vēl vairāk nostiprina Gemini kā potenciālu Google palīga aizstājēju.

Mēs visi esam diezgan pārliecināti, ka Google aizstās palīgu ar Gemini, taču uzņēmums to nav tieši paziņojis. Jebkurā gadījumā būs skumji redzēt, ka Asistents aiziet, ja tas notiks. Google to oficiāli atklāja 2016. gadā kopā ar pašu pirmo Pixel tālruni. Kopš tā laika tā ir bijusi Android operētājsistēmas galvenā sastāvdaļa, tāpēc būs skumji redzēt, ka tā izzudīs pirms 10. dzimšanas dienas. Tomēr tas tā var būt.