Apple oficiāli izlaiž iOS 17.3.1 un watchOS 10.3.1

Ja upe rada troksni, tas ir tāpēc, ka ūdens tek. Un šķiet, ka tas atkal bija taisnība operētājsistēmās iOS 17.3.1 un watchOS 10.3.1, jo pirms dažām dienām tika uzraudzīta tīklā cirkulējošo ierīču darbība ar šīm operētājsistēmām. Visbeidzot, Apple ir oficiāli izlaidusi iOS 17.3.1 un watchOS 10.3.1 ar kļūdu labojumiem un veiktspējas uzlabojumiem, nelieliem atjauninājumiem, kas tiek veikti pirms ilgi gaidītās iOS 17.4 un watchOS 10.4 ierašanās.

Tagad ir pieejama iOS 17.3.1 un watchOS 10.3.1

iOS 17.3 parādījās pirms dažiem mēnešiem ar dažām gaidāmajām funkcijām, piemēram, koplietotiem Apple Music sarakstiem vai jauno ierīces zādzības režīmu. Bez jebkāda veida beta, Apple ir izlaidusi iOS 17.3.1, atjauninājums, kas neietver nekādas nozīmīgas jaunas funkcijas, vismaz redzami, taču tas atrisina problēmu, kas skāra dažus lietotājus:

Ietver labojumu kļūdai, kas var izraisīt teksta dublēšanos vai negaidītu pārklāšanos rakstīšanas laikā.

Optimizēts uzlādes ierobežojums attiecas uz vairāk Apple pulksteņu ar watchOS 10

No otras puses, arī Apple ir oficiāli izlaidusi watchOS 10.3.1, jauna Apple Watch versija, kurā gandrīz nav iekļautas izlaiduma piezīmes, tikai pievienojot “uzlabojumus un kļūdu labojumus”. Tomēr, tāpat kā iOS gadījumā, svarīgākais punkts būs martā, kad tiks palaists iOS 17.4 un watchOS 10.4 ar visiem jaunumiem, par kuriem mēs runājām pēdējo nedēļu laikā.

Atcerieties, ka varat lejupielādēt un instalēt atjauninājumus tūlīt no sava iPhone, dodoties uz Iestatījumi > Vispārīgi > Programmatūras atjaunināšana. Ņemiet vērā arī to, ka, ja vēlaties instalēt watchOS 10.3.1, ir jāievada tas pats ceļš no lietotnes Pulkstenis, nodrošinot, ka jums ir 50% akumulatora vai tiek uzlādēts Apple Watch atjaunināšanas laikā.