Labākais no CES 2024: ASUS ROG Phone 8 Pro

ROG Phone 8 Pro ir mobilo spēļu būtība

CES parasti nav tad, kad ASUS paziņo par savu jaunāko spēļu viedtālruni, taču šogad uzņēmums rīkojās nedaudz savādāk, izstādē paziņojot par ROG Phone 8 un ROG Phone 8 Pro. Liela daļa no tā, ko jūs varētu sagaidīt no ASUS ROG zīmola, ir ietverts šajā jaunajā iterācijā. Vienmēr populārie AirTriggers ir atgriezušies, un to lietošana ir tikpat laba. ASUS piedāvā arī virkni augstākās klases specifikāciju, lai gan ROG Phone 8 Pro un Pro Edition ir vieta, kur lietas kļūst ļoti mežonīgas.

ASUS ir darījis daudz vairāk, lai padarītu abus šos modeļus par izsmalcinātu aparatūru, kurā var iekļūt vairāk cilvēku. Tas viss, nezaudējot īpašo un unikālo īpašību kopumu, kas nenoliedzami padara to par tālruni, kas galvenokārt paredzēts mobilajām spēlēm. ROG Phone 8 Pro ir mobilo spēļu būtība, jo tas sniedz lietotājam nozīmīgas funkcijas, lai uzlabotu mobilo spēļu pieredzi. Ņemiet vērā, nevis trikus un spilgtas viltības. Taču funkcijas, kuras faktiski izmantosit gandrīz katru reizi, kad paņemsit tālruni, lai kaut ko atskaņotu.

Piemēram, X Sense 2.0. Tas integrē AI modeļa atpazīšanu, lai uzlabotu noteiktu spēļu nosaukumu spēli. Piemēram, izmantojot Genshin Impact, X Sense 2.0 var iespējot automātiskās paņemšanas funkciju, kas automātiski sagrābs nomestos vienumus. Varat arī to izmantot, lai ātri pārtītu dialogu.

Spēļu tālrunis, kas pielāgots ikdienas lietošanai

Ja ir kāda lieta, ko daži varētu uzskatīt par sūdzību par spēļu tālruņiem, tā ir tā, ka tie nav tik piemēroti ikdienas lietošanai. Jūs noteikti varat tos izmantot katru dienu kā ikdienas draivera ierīci. Bet agrāk tie vienkārši neatbilda citām ierīcēm noteiktās jomās. Viņi mēdz lielā mērā paļauties uz “spēlētāja” estētiku, kas dažus cilvēkus atslēgs. Bieži vien tiem ir arī kameras un citas funkcijas, kuras atrodat lielākajā daļā viedtālruņu, kas vienkārši neatbilst citām ierīcēm tajā pašā cenu diapazonā.

Tas nav īsti gadījumā ar ROG Phone 8 Pro. ASUS ir pielāgojis dizainu, lai tas būtu mazāk spilgts. Un tiešām, vienīgais veids, kā jūs varat noteikt, ka tas ir spēļu tālrunis, ir ieslēgts AniMe Vision displejs. Pat tad gaismas diodes, kas veido šo displeju aizmugurē, ir vienkrāsainas. Tāpēc viņi joprojām izskatās diezgan normāli. Papildus tam ASUS beidzot pievienoja divas būtiskas izmaiņas, kuras lietotāji bija pieprasījuši. Pirmkārt, kameras ir ievērojami uzlabotas. Otrkārt, varat uzlādēt ROG Phone Pro bezvadu režīmā (pirmo reizi ROG Phone sērijai).

Tas nav paredzēts, lai samazinātu vēl vienu būtisku uzlabojumu. ROG Phone 8 sērijai ir IP68 novērtējums. Tā ir ierīce, kas tagad ir pilnībā izturīga pret laikapstākļiem. Un tas lietotājam piešķir daudz lielāku sirdsmieru. Šie ir visi iemesli, kāpēc ROG Phone 8 Pro ir nopelnījis balvu Best of CES 2024.