Motorola izziņo īpašo izdevumu Razr 40 Ultra un Edge 40 Neo

Motorola ir laidusi klajā savu Razr 40 Ultra/Razr+ un Edge 40 Neo tālruņu īpašo izdevumu. Katru gadu Lenovo piederošais zīmols sadarbojas ar Pantone, lai atklātu viedtālruņus ar precīzām Pantone apstiprinātām krāsām. Razr 40 Ultra/Razr+ un Edge 40 Neo tagad ir Pantone 2024. gada krāsā, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz krāsā. Šogad Motorola paziņoja par Edge 30 Neo Viva Magenta krāsā, kas ir Pantone 2023. gada labākā krāsa.

Motorola paziņo par Razr 40 Ultra un Edge 40 Neo Pantone paredzētajā krāsā 2024. gadam

Motorola Razr 40 Ultra/Razr+ (pārskats) jau ir pieejams Infinite Black, Glacier Blue un Viva Magenta krāsās. No otras puses, Edge 40 Neo ir pieejams Caneel Bay, Soothing Sea un Black Beauty opcijās.

Tagad ir pieejama Motorola Razr 40 Ultra/Razr+ un Edge 40 Neo krāsu opcija Peach Fuzz ar vegāniskas tekstūras ādas aizmugurējo paneli. Tai ir mājīga un maiga būtība, kas iemieso kopības, kopības un sadarbības sajūtas. Pārējā abu viedtālruņu dizaina valoda un galvenās specifikācijas paliek tādas pašas kā citiem krāsu variantiem. Šeit varat pārbaudīt Razr 40 Ultra/Razr+ un Edge 40 Neo jaunās krāsu opcijas oficiālajos augstas izšķirtspējas attēlos.

The Peach Fuzz ir Pantone noteiktā krāsa 2024. gadam. Pantone Color Institute ir izglītojoša programma, kas atspoguļo krāsu simbolisko raksturu. Motorola klientu pieredzes un dizaina vadītājs Rubens Kastano (Ruben Castano) norāda, ka persiku krāsa kalpo kā izteiksmes un jēgpilnas mijiedarbības rīks, jo tehnoloģija kļūst dziļi integrēta cilvēku pieredzē. Turklāt izpilddirektors min, ka Pantone gada krāsa nemanāmi sajauc virtuālo un reālo pasauli. Tas atbilst Motorola redzējumam par dziļāku saikņu un labklājības veicināšanu.

Motorola ir atklājusi, ka Razr 40 Ultra/Razr+ un Edge 40 Neo nesen izziņotā krāsu varianta cenas nemainās. Viedtālruņi tiek izlaisti atsevišķos tirgos visā pasaulē, un tie tiks piegādāti no 12. decembra.

Razr 40 Ultra (1)
Edge 40 Neo
Edge 40 Neo (1)
Razr 40 Ultra
Razr 40 Ultra (1)
Edge 40 Neo
Edge 40 Neo (1)