IT platformas starta uzņēmums NinjaOne nodrošina C sērijas finansējumu 231,5 miljonu ASV dolāru apmērā, novērtējot gandrīz 2 miljardus ASV dolāru

NinjaOne otrdien paziņoja, ka ir nodrošinājis 231,5 miljonus USD C sērijas finansējumu, lai attīstītu savu IT pārvaldības platformu. Pēdējā kārta ievērojami palielina uzņēmuma novērtējumu līdz aptuveni 1,9 miljardiem USD, kas ir ievērojams lēciens salīdzinājumā ar iepriekšējo 110 miljonu USD novērtējumu 2022. gadā.

Šo kārtu vada jauns investors ICONIQ Growth, kā arī nozīmīgi ieguldījumi no Snowflake izpilddirektora Frenka Slotmana un citiem. Koncentrējoties uz IT procesu automatizāciju, NinjaOne plāno izmantot piesaistīto kapitālu, lai dažādotu savu produktu klāstu, uzlabotu klientu atbalstu un veicinātu biznesa paplašināšanos.

Sākotnēji 2013. gadā to dibināja izpilddirektors Sals Sferlazza un finanšu direktors Kriss Matarese, lai palīdzētu pārvaldītajiem pakalpojumu sniedzējiem (MSP) pāriet no novecojušām attālās uzraudzības un pārvaldības (RMM) sistēmām, Teksasā bāzētā NinjaOne kopš tā laika ir paplašinājusies, lai pārvaldītu vairāk nekā septiņus miljonus galapunktu abiem MSP. un IT komandas.

“ICONIQ Growth ieguldījums NinjaOne tiek izmantots, lai padarītu mūsu klientus veiksmīgākus. Mēs četrkāršojam klientu atbalsta apjomu, ieguldām lielus ieguldījumus platformu un produktu inovācijās, lai atrisinātu un automatizētu vairāk lietošanas gadījumu, un nodrošinātu, ka bizness var paplašināties, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības, ”sacīja Sferlazza.

Viņš arī piebilda: “Mēs esam galapunkta desmitgadē, ko veicina strādnieku vilnis, kas pandēmijas laikā un pēc tās ir pārvietoti attālināti un hibrīdi. Neatkarīgi no tā, vai esat MSP, kas atbild par citu cilvēku uzņēmumu vadīšanu un aizsardzību, vai CIO, kas atbild par vienu, galapunkti rada ievērojamu risku un iespēju. Mēs esam satraukti un pazemīgi sadarboties ar ICONIQ Growth, lai veicinātu mūsu klientu panākumus.

NinjaOne pašlaik nodrošina galapunktu pārvaldības risinājumus vairāk nekā 17 000 klientu, kuri vēlas uzlabot redzamību, drošību un kontroli. uzņēmumam ir globāla klātbūtne, aptverot vairāk nekā 80 valstis, apkalpojot dažādus klientus, piemēram, Hello Fresh, Network Coverage, Nissan, Nvidia, Pabst Brewing Company, Prime Care Technologies, Kalifornijas štatu un Oksfordas universitāti. Jāatzīmē, ka NinjaOne nodrošina neierobežotu un bezmaksas apmācību, apmācību un atbalstu visiem klientiem neatkarīgi no viņu lieluma vai mēroga.

“Galapunktu pārvaldība IT komandām vienmēr ir bijis sarežģīts izaicinājums. Ņemot vērā jaunākās tendences hibrīddarbā un personīgo mobilo ierīču kiberdrošības izplatību, problēma turpina pieaugt eksponenciāli sarežģītības un mēroga ziņā,” sacīja Datadog prezidents Amits Agarvals. “Salam un NinjaOne komandai ir dziļa izpratne par problēmu, un viņi ir izveidojuši novatorisku risinājumu, kas IT komandām atrisina daudzas no šīm problēmām, un es priecājos piedalīties kā investors.”

NinjaOne ir viena no IT pārvaldības platformām, kas piedzīvo ievērojamu izaugsmi, jo uzņēmumi arvien vairāk meklē racionalizētas un automatizētas IT darbības.

Šis finansējuma sasniegums izceļas starp nedaudz vāju starta investīciju ainavu Amerikas Savienotajās Valstīs. Neraugoties uz ažiotāžu ap mākslīgo intelektu, 2023. gadā starta investīcijas sasniedza 170,6 miljardus USD, kas liecina par 30% samazinājumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kā liecina PitchBook dati.