Microsoft piedāvā četras Xbox ekskluzīvas spēles konkurentu konsolēm

Microsoft piedāvā Xbox ekskluzīvas spēles savām konkurentu konsolēm. Redmondā bāzētā uzņēmuma Gaming izpilddirektors Fils Spensers atklāja, ka viņi ir pieņēmuši lēmumu izdot četras spēles Sony PlayStation 5 un Nintendo Switch. Šis paziņojums tika kopīgots oficiālajā Xbox aplādes formātā. Attīstība varētu izrādīties liela spēļu industrijā, jo Xbox pusē konsoļu kari drīz beigsies. Tas ir tāpēc, ka videospēļu atskaņotāji ir pievienoti savām īpašajām konsolēm.

Microsoft apstiprina, ka izlaidīs Xbox ekskluzīvas spēles citām konsolēm

Tiek uzskatīts, ka lēmums piedāvāt Xbox ekskluzīvas spēles citās konsolēs ir daļa no plašākas stratēģijas maiņas Microsoft spēļu biznesā. Spensers uzskata, ka nākamo piecu vai desmit gadu laikā spēles, kas paredzētas tikai vienai aparatūrai, būs arvien mazāka spēļu industrijas daļa.

Spensers atturas atklāt to četru nosaukumu nosaukumus, kas tiks izdoti. Tomēr Microsoft saka, ka divas ir kopienas vadītas spēles, bet pārējās divas ir mazākas spēles. Atsaucoties uz avotiem, kas ir pazīstami ar Microsoft plāniem, The Verge ziņo, ka pirmās divas spēles varētu būt Hi-Fi Rush un Pentiment. Viņiem sekos Sea of ​​Thieves un Grounded. Turklāt izpilddirektors apstiprina, ka Starfield un Indiana Jones nav iekļauti sarakstā. Tomēr nav izslēgta to iespējamā ienākšana PS5 nākotnē. Abas spēles iepriekš tika baumotas Sony konsolei un norādīja uz Microsoft ambiciozajiem plāniem attiecībā uz daudzplatformu spēlēm.

Ekskluzīvāki nosaukumi nākotnē varētu nonākt citās konsolēs

Gadiem ilgi Microsoft ir izlaidusi spēles dažādās platformās un konsolēs. Aplādei Xbox Game Studios vadītājs Mets Būtijs atklāja Fortnite un Roblox panākumus starp platformām. Intervijā The Verge Spensers saka, ka videospēļu industrijai nevajadzētu izslēgt iespēju, ka spēle nonāks citā platformā. Microsoft koncentrējas uz iepriekš minētajām četrām spēlēm un mācīšanos no pieredzes.

Šķiet, ka Microsoft vēlas padarīt savas spēles pieejamas pēc iespējas lielākam skaitam spēlētāju. Tomēr ne katra Xbox ekskluzīvā spēle pēkšņi nonāks konkurentu konsolēs. Spensers šķietami apstiprināja vairāku platformu spēļu iespēju ar Bethesda un Activision Blizzard sēriju.

Tikmēr podkāsts arī ķircināja nākamās paaudzes Xbox ierašanos ar lielāko tehnisko lēcienu.