Samsung atjaunina Galaxy S23 FE ASV versiju uz Android 14

Mazāk nekā divus mēnešus pēc izlaišanas ASV, Samsung Galaxy S23 FE saņem operētājsistēmas Android 14 One UI 6.0 atjauninājumu. Uzņēmums pašlaik virza atjauninājumu uz mobilo sakaru operatora bloķētajiem variantiem AT&T un Cricket Wireless tīklos. Tuvākajās dienās notiks plašāka izlaišana, kas aptvers bloķētās un atbloķētās vienības visos tīklos.

Galaxy S23 FE ir pieejams operētājsistēmā Android 14 ASV

Samsung izlaida Galaxy S23 FE oktobra sākumā, tajā pašā dienā Google paziņoja par Android 14 publisku izlaišanu. Tomēr jaunais FE (Fan Edition) tālrunis tika piegādāts kopā ar Android 13. Tas bija neapmierinošs uzņēmuma solis, un tas kompensē to, ātri izlaižot jaunāko Android versiju.

Galaxy S23 FE starptautiskās versijas saņēma One UI 6.0 atjauninājumu novembra trešajā nedēļā. Šodien atjauninājums ir sasniedzis ASV krastus. Tālruņa varianti ar mobilo sakaru operatora bloķēšanu saņem lielo atjauninājumu ar programmaparatūras versijas numuru S711USQU1BWK6. Samsung izspiež novembra drošības ielāpu operētājsistēmā Android 14.

Šis atjauninājums drīz būs pieejams atbloķētajām vienībām štatā. Būvējuma numurs var būt vai nebūt vienāds, taču izmaiņu žurnāls nemainīsies. Samsung One UI 6.0 nodrošina daudz jaunu funkciju un uzlabojumu Galaxy ierīcēm. No lietotāja saskarnes izmaiņām un uzlabotām sistēmas animācijām līdz jaunām kameras funkcijām un rediģēšanas rīkiem ir daudz ko gaidīt.

Turklāt novembra drošības laidienā Galaxy ierīcēm ir iekļauti labojumi vairāk nekā 60 ievainojamībām. Vismaz piecas no tām ir kritiskas drošības problēmas operētājsistēmā Android OS. Šīs ievainojamības ietekmē dažādas sistēmas lietotnes, pakalpojumus un komponentus, kas veido Android tālruni.

Šis tālrunis saņems vēl trīs galvenos Android atjauninājumus

Samsung ir apsolījis četrus galvenos Android OS jauninājumus Galaxy S23 FE. Pirmais jau ir klāt, tāpēc ir atlikušas vēl trīs, ti, Android 15, Android 16 un Android 17. Ja uzņēmums būtu piegādājis tālruni ar iebūvētu operētājsistēmu Android 14, tas būtu saņēmis atjauninājumus līdz pat Android 18, kas ir par paaudzi vairāk nekā regulāri Galaxy S23 flagmaņi.

Tomēr, ja izmantojat Galaxy S23 FE ASV un vēl neesat saņēmis operētājsistēmu Android 14, jums vairs nevajadzētu gaidīt daudz ilgāk. Tāpat kā iepriekš, varat pārbaudīt jaunus atjauninājumus lietotnē Iestatījumi. Atveriet izvēlni Programmatūras atjaunināšana un pieskarieties Lejupielādēt un instalēt. Jūs varat arī saņemt paziņojumu, kad OTA (over-the-air) laidiens nonāk jūsu Samsung tālrunī.