Crypto.com izlaiž Prime — neierobežotu 1% depozīta bonusu investoriem ar lielu neto vērtību

Kriptovalūtai turpinot savu ceļu uz plašu ieviešanu, kriptovalūtas gigants Crypto.com veic pasākumus, lai dotu iespēju investoriem izveidot ilgstošu finanšu mantojumu. Saskaņā ar šo mērķi Crypto.com paziņoja par Prime, ekskluzīvas programmas, kas ir pieejama tikai atsevišķām personām, uzsākšanu, piedāvājot virkni priekšrocību, kas pielāgota augstas neto vērtības tirgotājiem savā kriptovalūtu apmaiņas platformā.

Prime ir stratēģiski izstrādāts, lai patiktu personām ar ievērojamu finansiālo stāvokli, īpaši mērķējot uz personām ar augstu neto vērtību. Programmas mērķis ir piesaistīt šo pārtikušo demogrāfisko grupu, piedāvājot virkni ekskluzīvu priekšrocību un privilēģiju. Ar minimālo depozītu 1 miljona ASV dolāru apmērā Prime uzsver, ka tā apzināti koncentrējas uz personām, kuras vēlas paplašināt savus ieguldījumu portfeļus digitālo aktīvu plaukstošajā arēnā.

Starp savām izcilajām funkcijām Prime piedāvāja dalībniekiem vilinošu, neierobežotu 1% bonusu par visiem atbilstošajiem noguldījumiem, kas tika izmaksāti CRO marķieros, kas ir Crypto.com vietējā valūta. Šis ierobežotā laika piedāvājums, kas ir spēkā līdz 2024. gada 7. aprīlim, sniedza pārliecinošu stimulu agrīnajiem lietotājiem izmantot iespēju.

Atzīstot drošības ārkārtīgi svarīgo nozīmi kriptovalūtu jomā, Prime ieviesa arī 1 miljona ASV dolāru konta aizsardzības līdzekli, piedāvājot papildu apdrošināšanas līmeni, lai mazinātu HNWI bažas par viņu ieguldījumu drošību.

Tas vēl nav viss. Prime lepojās ar gandrīz nulles tirdzniecības maksām, nodrošinot izteiktas priekšrocības salīdzinājumā ar standarta lietotājiem un, iespējams, padarot to par pievilcīgāku iespēju biežiem tirgotājiem. Programma arī nodrošināja piekļuvi institucionāla līmeņa tirdzniecības rīkiem un uzlabotu likviditāti, apmierinot pieredzējušu investoru sarežģītās vajadzības.

Ērtības ziņā Prime dalībnieki baudīja neierobežotu fiat pārsūtīšanas greznību, mazinot visus iespējamos ierobežojumus, kas saistīti ar darījuma lielumu. Turklāt programma paplašināja specializētu atbalstu nekustamā īpašuma plānošanai un nodokļu ietekmei, kas saistīta ar kriptovalūtu aktīviem, atzīstot digitālās bagātības pārvaldības unikālo sarežģītību.

Katram Prime dalībniekam ir piešķirts īpašs attiecību vadītājs, kas sniedz personalizētu palīdzību un norādījumus, kas pielāgoti viņu individuālajām vajadzībām. Papildinot šo balto cimdu pakalpojumu, dalībniekiem tika piešķirta piekļuve ekskluzīvai Crypto.com Prime kartei ar tādām priekšrocībām kā piekļuve lidostas atpūtas telpai un ceļojumu apdrošināšana.

Tomēr, neskatoties uz tā pievilcīgajām iezīmēm, Prime palika ekskluzīvs anklāvs, kas bija pieejams tikai ar ielūgumu. Ieinteresētās personas var izteikt savu interesi, izmantojot Crypto.com vietni, gaidot apstiprinājumu par viņu tiesībām pievienoties šim prestižajam klubam.

Ar savu augstākās kvalitātes funkciju klāstu un stratēģisko palaišanas kampaņu, kas piedāvā vilinošus bonusus, Prime uzsvēra Crypto.com apņemšanos apmierināt plaukstošajā kriptovalūtu tirgū vērtīgo investoru īpašās vajadzības.

Kā piedalīties Crypto.com Prime programmā

Dalība Prime programmā ir vienkārša. Crypto.com Prime kampaņas lapa piedāvā detalizētu soli pa solim ceļvedi potenciālajiem dalībniekiem. Sākotnējais solis ietver Prime dalības aktivizēšanu Crypto.com lietotnē. Pēc tam piemērotie lietotāji saņems ielūgumus pievienoties Prime tieši savā iesūtnē.

Tālāk ir sniegts soli pa solim procesa kopsavilkums.