Cik maksā Gemini Advanced?

Mēs esam gaidījuši, kad Google beidzot izlaidīs savu spēcīgāko AI modeli Gemini Advanced. Vēl svarīgāk ir tas, ka mēs gaidījām, kad uzņēmums mums paziņos, cik tas maksās! Google beidzot uzsāka Gemini Advanced, un cena faktiski ir salīdzināma ar ChatGPT Plus.

Pirms ienirt, vai esat dzirdējuši par jauno Gemini lietotni?

Šodien ir lielākā Dvīņu diena kopš tās atklāšanas, un Google mūs sagaida ar vairākiem jaunumiem. Pirmais ir saistīts ar lietotni Gemini. Google Play veikalā pieejamā lietotne Gemini ļauj ārkārtīgi viegli piekļūt Google jaudīgajam AI.

Lietojumprogramma ir diezgan vienkārša, ar vienkāršu interfeisu. Ir vaicājumu ieteikumi, kurus varat izmantot. Tomēr varat arī ienirt, izmantojot teksta lauku ekrāna apakšā.

Izmantojot lietotni, varat rakstīt, runāt un augšupielādēt attēlus, lai tērzēšanas robots tos varētu noskaidrot. Tas ir tāpat kā ar Bard lietošanu, tikai tas ir ērtajā lietotnē. Varat lejupielādēt lietotni no Google Play veikala, izmantojot tālāk norādīto saiti.

Google beidzot uzsāka Gemini Advanced

Šodien Google paziņoja, ka Bards ir oficiāli pārdēvēts par Gemini. Kopā ar šo paziņojumu uzņēmums atklāja Gemini Advanced. Šis ir vismodernākais tērzēšanas robots, ko nodrošina Google Gemini Ultra modelis. Tam ir uzlabotas spriešanas un multimodālās iespējas, un tas ir gandrīz Google AI virsotne. Tā ir Google AI virsotne, kas ir pieejama sabiedrībai

Jebkurā gadījumā tam ir daudz iespēju cilvēkiem, kuriem nepieciešams spēcīgs AI modelis. Tas varētu būt personīgai lietošanai vai maziem uzņēmumiem. Mēs visi esam domājuši, cik tas maksās. Kā jūs, iespējams, zināt, OpenAI ir abonēšanas pakalpojums cilvēkiem, kuri vēlas iegūt vismodernāko ChatGPT versiju. To sauc ChatGPT Plus, un tas maksā 20 USD mēnesī.

Varat piekļūt Gemini Advanced, izmantojot Google One AI Premium abonementu. Abonēšanas pakalpojuma izmaksas 19,99 USD mēnesī. Ar to jūs saņemat arī 2 TB krātuvi, 10% atmaksu par pirkumiem Google Play veikalā, citas Google Meets funkcijas un citas Google kalendāra funkcijas. Turklāt drīzumā varēsiet izmantot Gemini pakalpojumā Gmail, dokumentos un citos.

Varat skatīt abonēšanas plānu, apmeklējot oficiālo Google One AI premium lapu.