Apple strādā pie Face ID zem ekrāna pēc 2026. gada

IPhone X mainīja skatījumu uz iPhone, kas mums bija līdz šim. Sākuma pogas noņemšana bija pirms un pēc, tāpat kā audio savienotāja noņemšana vai pāreja uz USB-C. Apple mēra katru savu soli, un viss, kas noticis pēc katras kustības, ir bijis izdevīgs. Faktiski viena no nākamajām lielajām izmaiņām, kas gaida iPhone, ir Dynamic Island likvidēšana un Face ID integrācija zem ekrāna. Un tas varētu notikt pēc 2026. gada jo Apple viņi jau pie tā strādā.

Pēc 2026. gada acis tiek izmantotas zem ekrāna redzamai sejas ID

Ir bijuši simtiem un simtiem baumu par Face ID zem ekrāna. Izaicinājums, kas pašlaik ir iespējams, bet Apple vēl nav uzdrošinājies to izdarīt. Iemesls? Daudzi eksperti norāda, ka šīs darbības risku un izmaksu un ieguvumu Tas nav izdevīgi. Pašreizējais Face ID darbojas patiešām labi, un iPhone priekšējā kamera ir tik laba, ka viņi nevar riskēt, ka kaut kas noiet greizi. Tāpēc viņi turpina investēt un attīstīt tehnoloģiju, kas to ļauj noņemiet iPhone 15 dinamisko salu un integrējiet Face ID zem ekrāna drošā veidā.

Izmaiņas dinamiskajā salā iPhone 15

Tāpēc Apple mērķis ir iegūt iPhone, kura ekrāns ir vienīgais, ko lietotājs redz, atbloķējot savu ierīci. Bet tas ir diezgan liels izaicinājums, jo zem ekrāna ir jāintegrē ne tikai kamera, bet arī skaļrunis, sensori utt. Daži eksperti ierosināja, ka Apple varētu veikt šīs izmaiņas divās paaudzēs, kā tas ir darīts ar Dynamic Island: vispirms atstājot tikai kameru centrā (it kā tā būtu perforācija), bet otrajā paaudzē pilnībā likvidējot jebkuru no elementiem. ekrāns.

Par to liecina jauna noplūde no piegādes ķēdēm (The Lec). Apple sadarbojas ar LG Innotek attīstībā a zem paneļa kameras kurā ekrāna caurumi nav redzami. Patiešām, tas viss ir saskaņā ar Face ID integrāciju bez redzamām kamerām. Lai gan, kā jau teicām, iespējams, tas tika darīts divos posmos, atstājot pašbildes kameru redzamu pirmajā paaudzē. Paredzams, ka saskaņā ar noplūdi mēs redzēsim šo tehnoloģiju pēc 2026. gada.