Noplūdušās SIM paplātes atklāj trīs jaunas krāsu iespējas tālruņiem Galaxy S24 un S24+

Noplūdes un baumas neko nav atstājušas iztēlei par to, ko sagaidīt no Samsung Galaxy S24 sērijas. Paredzams, ka Dienvidkorejas zīmola nākamās paaudzes vadošās ierīces debitēs 17. janvārī. Jaunā izstrādē Galaxy S24 un S24 Plus noplūdušās SIM paplātes norāda uz trim jaunām krāsām.

Noplūdušās SIM paplātes piedāvā trīs jaunas krāsu iespējas tālruņiem Galaxy S24, S24+

Tipster Roland Quandt nāca pāri rezerves daļu veikals, kas piedāvā produktus īpaši, SIM paplātes gaidāmajai Galaxy S24 sērijai. SIM paplātes attēli atklāj jaunas Galaxy S24 un S24 Plus krāsu iespējas. Rāmja krāsas norāda uz oranžu, zaļu un zilu. Šo krāsu opciju oficiālais nosaukums var atšķirties.

Pilns krāsu saraksts pārdevēja vietnē ietver melnu, oranžu, zaļu, violetu, zilu, zeltu un baltu. Iepriekš mēs bijām kopīgojuši Samsung Galaxy S24 attēlus melnā, pelēkā, violetā un dzeltenā krāsā. Galaxy S24+ būs arī tādos pašos toņos kā standarta variantam. Varētu būt, ka zelts un balts varētu aizstāt dzeltenos un pelēkos toņus, kas attiecīgi ir pamanīti preses apmetumos. Līdz ar to kā jaunie krāsu varianti paliek oranžā, zaļā un zilā krāsā. Tie būs ekskluzīvi Galaxy S24 un S24 Plus varianti, kurus varēs iegādāties tikai vietnē Samsung.com

Šī nav pirmā reize, kad dzirdam Galaxy S24 un S24+ oranžā, zaļā un zilā krāsā

Noplūda SIM paliktņa krāsas Galaxy S24

Jaunākās izmaiņas saistībā ar Galaxy S24 un S24 Plus jaunajām krāsu opcijām pagātnē ir atbalsojušas DSCC Ross Young un Ice Universe. Šī gada Galaxy S23 un S23 Plus ir pieejami ekskluzīvās grafīta un laima zaļās krāsās. Nopludinātie renderējumi atklāja, ka gaidāmajam Galaxy S24 duetam būs kastes dizains ar kompaktu formas faktoru. Tam būs pulētas malas, trīs vertikāli novietoti kameras sensori un īpaši platjoslas antena sānu rāmī.