Jaunais Huawei SoC būs tikpat ātrs kā Snapdragon 8+ Gen 1

Huawei it kā strādā pie jauna SoC, kas būs tikpat ātrs kā Snapdragon 8+ Gen 1. Daudziem no jums tas var šķist slikti, jo Snapdragon 8+ Gen 1 tika piegādāts 2022. gada maijā. Tās ir labas ziņas Huawei, uzklausiet mani.

Nākamās paaudzes Huawei SoC būs tikpat ātrs kā Snapdragon 8+ Gen 1

Kirin 9000S ir uzņēmuma jaudīgākais SoC šobrīd. Šī mikroshēma ieradās pagājušajā gadā, un tā cita starpā veicina Huawei Mate 60 sēriju. Šī mikroshēma jaudas ziņā ir līdzvērtīga Snapdragon 888.

ASV sankciju dēļ Huawei nācās saskarties ar daudzām problēmām. Tas gadiem ilgi atteicās no Kirin čipsiem, līdz tas atnāca pagājušajā gadā. Šī mikroshēma tika izgatavota sadarbībā ar SMIC, un sankciju dēļ Huawei bija ierobežoti resursi darbam.

Kirin 9000S darbojās ļoti labi Mate 60 sērijā un Mate X5, neskatoties uz to, ka tas ir zemāks par mūsdienu vadošajiem procesoriem. Šis topošais modelis noteikti būs uzlabojums, un Huawei klienti to novērtēs.

Snapdragon 8+ Gen 1 joprojām piedāvā lielisku veiktspēju

Snapdragon 8+ Gen 1 joprojām darbojas lieliski, tāpēc… nav nekāda iemesla uztraukties, pat ja jūs nesaņemsit jaunāko un labāko. Tas dod Huawei iespēju savos tālruņos ievietot 5G savienojumu un savā ziņā izvairīties no ASV sankcijām.

Šis procesors vispirms tiks izmantots Huawei Mate 70 sērijā, pamatojoties uz jaunām baumām. Gaidāmie Huawei P70 tālruņi gandrīz noteikti nesaņems šo mikroshēmu, jo vēl ir par agru.

Huawei P70 sērijā ir paredzēts izmantot Kirin 9010 procesoru, kas varētu būt pārveidota Kirin 9000S versija. Citiem vārdiem sakot, tas būs arī 7 nm procesors. Gaidāmā mikroshēma būs pavisam cits stāsts, jo tiek baumots par 5nm procesu.