AH Reader’s Choice Awards: 2023. gada labākais kompaktais viedtālrunis — ASUS ZenFone 10

Android Headlines lasītāji ir nolēmuši, ka ASUS ZenFone 10 ir 2023. gada labākais kompaktais viedtālrunis.

Mūsu izvēle par gada labāko kompakto viedtālruni bija Google Pixel 8, lai gan ASUS ZenFone 10 bija tuvu otrajā vietā. Tomēr mūsu lasītāji pagrieza skriptu. Pamatojoties uz aptauju ko veicām vietnē X (agrāk pazīstams kā Twitter), ASUS ZenFone 10 ir 2023. gada labākais kompaktais viedtālrunis. Šai klausulei izdevās iegūt 30,8% balsu, savukārt Pixel 8 bija tuvu otrajam ar 28,8%. Daudz neatpalika arī Samsung Galaxy S23 ar 26,9% balsu. Galaxy Z Flip 5 ir ceturtajā vietā ar 13,5% mūsu lasītāju balsu. Tātad tā bija cieša saziņa starp trim diezgan pārliecinošām kompaktajām ierīcēm, taču ASUS ZenFone 10 izcēlās ar labāko. Tas nemaz nav pārsteidzoši, jo ASUS paveica fantastisku darbu ar ZenFone 10. Mums ļoti patika tālrunis, kā liecina mūsu ZenFone 10 apskats, tāpēc parunāsim par to vairāk, sākot ar tā izmēru.

ASUS ZenFone 10 ir ideāls līdzsvars starp lielu un mazu

Lai ZenFone 10 vispār tiktu uzskatīts par šo kategoriju, tam bija jābūt noteikta izmēra. Šis viedtālrunis patiesībā ir diezgan kompakts. Tā izmēri ir 146,5 x 68,1 x 9,4 mm, un tas sver 172 gramus. Tas ir ne tikai kompakts, bet arī diezgan viegls. Es domāju, ka tam ir zināms spēks, taču tas ne tuvu nav tā gigantiskajiem konkurentiem. ASUS šī rāmja iekšpusē ir ievietots 5,9 collu displejs, lai izveidotu diezgan pārliecinošu paketi. Tā displejs ir plakans, kam lielākā daļa cilvēku dod priekšroku, un rāmji nemaz nav biezi, lai gan tie nav viendabīgi. Šis tālrunis ir lieliski piemērots lietošanai ar vienu roku. Tālruņa kopējais izmērs nav vienīgā pievilcība šeit dizaina ziņā, nemaz.

ASUS ZenFone 10 aizmugure

Tālrunis patiešām jūtas lieliski rokā, kas arī ir ļoti svarīgi. Tas ir lieliski piemērots lietošanai ar vienu roku. ASUS izvēlējās plakanas malas, visapkārt, ar slīpām malām. Pievienojiet vienādojumam diezgan satveramu aizmugures plāksni, un jūs iegūsit ļoti interesantu produktu. Stikla vietā aizmugurē ASUS izvēlējās plastmasu, bet ne jebkuru plastmasu. Šī plastmasa šķiet kā plastmasas, gumijas un papīra kombinācija. Dažos OnePlus tālruņos uzskatiet to par gludāku smilšakmens apdari. Tas noteikti ir satveramāks par stiklu, un tas vienlaikus padara tālruni unikālu. ZenFone 10 ir arī diezgan jautrās krāsās ar daudzām izvēles iespējām. Divas kameras salas aizmugurē tikai padara šo minimālistisko pieeju vēl izteiktāku.

Sniegums ir līdzvērtīgs labākajiem

Šī tālruņa izmērs ir viens no galvenajiem pārdošanas punktiem, tā ir taisnība. Tas noteikti nav vienīgais. ASUS ZenFone 10 piedāvā arī izcilu veiktspēju. Snapdragon 8 Gen 2 darbina šo viedtālruni, savukārt jūs varat to izmantot variantos ar līdz pat 16 GB LPDDR5X RAM. Ir iekļauta arī UFS 4.0 zibatmiņa, līdz 512 GB. Tas kopā ar Android 13 un ASUS ZenUI nodrošina patiesi lielisku pieredzi. Mūsdienās ZenUI ir lieliska, tā pamatā ir Android, kurai ir pievienota virkne noderīgu funkciju. Nē, nevis uzpūsties, bet tikai funkcijas, kas patiešām ir noderīgas un kuras rezultātā var padarīt jūs produktīvāku.

Mums nebija nekādu problēmu ar tālruņa veiktspēju. Tas vienkārši slīdēja cauri visam, ko mēs tam iemetām, un mēs to diezgan daudz esam izmantojuši kopš tā palaišanas un joprojām to darām. Es nerunāju tikai par regulāriem ikdienas darbiem. Šis tālrunis var izturēt nopietnu enerģijas patēriņu. Ja jums patīk spēlēt spēles, šis tālrunis var tikt galā ar gandrīz visām Play veikala spēlēm, un jā, tas ietver arī Genshin Impact. Par veiktspēju tiešām nav par ko sūdzēties.

Akumulatora darbības laiks ir izcils, un arī kameras nav sliktas

Ņemot vērā tālruņa izmēru, akumulatora darbības laikam ir jābūt sliktam, vai ne? Nu nē, nemaz. ZenFone 10 patiesībā ir lielisks akumulatora darbības laiks, kas ir daudz labāks nekā pārējie trīs tālruņi, kas sacentās par kroni. Šī klausule vairākas reizes spēja darboties ekrānā vairāk nekā 10 stundu laikā. Pat ja jūs to ļoti piespiežat, vajadzētu būt iespējamam ekrāna darbības laikam vairāk nekā 8 stundas. ZenFone 10 būtībā lauž mītu, ka maziem/kompaktiem tālruņiem ir slikts akumulatora darbības laiks. Patiesību sakot, lielākā daļa no viņiem to dara, taču tas tā nav ZenFone 10 gadījumā. Arī šī ierīce konkurēja par labāko akumulatora darbības laika viedtālruni. Tagad tas piedāvā arī 15 W bezvadu uzlādi papildus 30 W vadu uzlādei.

ASUS Zenfone 10 apskats AM AH26
ASUS ZenFone 10 kameras lietotāja interfeiss

Patiesību sakot, kameras ir labas, taču tās ir vismazāk pievilcīgākā tālruņa daļa. Tas patiesībā daudz pasaka par ZenFone 10 un to, cik labs tas ir. Kameras veiktspēja ir laba, taču tā nevar konkurēt ar labākajiem kameru viedtālruņiem. Attēli mēdz būt pārsātināti un arī pārasināti. Arī vājā apgaismojumā uzņemtos kadros ik pa laikam parādās troksnis. Tomēr, ja jums patīk piesātināti kadri un neesat izvēlīgs attiecībā uz attēla kvalitāti, šis tālrunis jums lieliski noderēs. Tas lieliski darbojas HDR situācijās, un kopējā attēla kvalitāte ir laba. Tālruņa stabilizācija ir viena no labākajām nozarē, ja ne pati labākā.