ASUS ZenFone 11 Ultra saņem sertifikātu pirms izlaišanas

ASUS ZenFone 11 Ultra tikko saņēma sertifikātu pirms tā izlaišanas. Tālrunis tika sertificēts Eiropā, tas apmeklēja EEK. Tālrunis tika sertificēts ar AI2401 modeļa numuru.

ASUS ZenFone 11 Ultra tiek sertificēts pirms palaišanas

Tomēr šis saraksts neko neatklāja par tālruni, izņemot to, ka tas tiks izlaists Eiropā. Tomēr līdz šim mums ir daudz informācijas par ASUS ZenFone 11 Ultra. Ne tikai tā dizains parādījās vairāk nekā vienu reizi, bet arī tā specifikācijas.

Geekbench saraksts apstiprināja, ka ASUS ZenFone 11 Ultra darbinās Snapdragon 8 Gen 3 procesors. Tas arī apstiprināja, ka 16 GB RAM modelis kļūs par realitāti.

Ierīce izskatīsies ļoti līdzīga ASUS ROG Phone 8. Tomēr tai būs nedaudz atšķirīga kameras sala un aizmugures plāksne. Tomēr tālruņa kopējā forma un dažādi citi sīkumi paliek nemainīgi.

Tas būs daudz lielāks nekā tā priekšgājēji

Atšķirībā no ASUS ZenFone 9 un ZenFone 10, ASUS ZenFone 11 Ultra būs liels. Pārējie divi tālruņi ir diezgan mazi, abiem ir 5,9 collu displejs. Nu, tie nav mazi, bet kompakti.

Tālrunis tiks izlaists Eternal Black, Desert Sienna, Misty Grey, Skyline Blue un Verdure Green krāsās. Visas šīs krāsu opcijas varat redzēt tālāk sniegtajā attēlā.

ASUS ZenFone 11 Ultra attēla noplūde 1

Parādījās arī ZenFone 11 Ultra specifikācijas. Izņemot SoC un RAM, ko mēs jau minējām, tālrunī ir paredzēts 6,78 collu fullHD+ 120Hz LTPO AMOLED displejs (līdz 144Hz spēlēm).

Paredzams 5500 mAh akumulators, kā arī 65 W vadu uzlāde

Tika minēts arī 5500 mAh akumulators, kā arī 65 W vadu un 15 W bezvadu uzlāde. Tālrunī būs arī stereo skaļruņu komplekts un audio ligzda.

50 megapikseļu galvenā kamera atradīsies aizmugurē, bet tur atradīsies arī 13 megapikseļu īpaši plata kamera (120 grādu FoV). ASUS plāno kā trešo iespēju iekļaut 32 megapikseļu telefoto kameru (3x optiskā tālummaiņa).