Heroes of Mavia izlaiž paredzēto spēli operētājsistēmās iOS un Android, izmantojot ekskluzīvu Mavia Airdrop programmu

Hanoja, Vjetnama, 2024. gada 31. janvāris, Chainwire

Heroes of Mavia, revolucionāra Web3 AAA mobilās bāzes veidotāja stratēģijas spēle, tagad ir pieejama iOS un Android lietotņu veikalos. Šī palaišana iezīmē jaunu spēļu ēru, apvienojot stratēģijas spēles aizraušanos ar Web3 tehnoloģijas novatoriskajiem aspektiem.

Pēc veiksmīga trīs mēnešu privātā beta perioda, kas piesaistīja vairāk nekā 350 000 gaidīšanas sarakstā iekļauto entuziastu un demonstrēja iespaidīgu iesaistīšanās statistiku, piemēram, 12 000 aktīvo lietotāju dienā un 45 000 ikmēneša aktīvu lietotāju, Heroes of Mavia ir gatavs aizraut globālo spēļu kopienu. Spēles vidējais spēles laiks dienā ir 24 minūtes un ievērojams 42% 7. dienas saglabāšanas rādītājs, kas norāda uz tās pārliecinošo spēli un saistošo saturu.

Vienlaicīgi ar šo ar nepacietību gaidīto palaišanu, Heroes of Mavia iepazīstina ar “Mavia Pioneer Airdrop programmu – Turbocharged”. Šī unikālā programma piedāvā agrīnajiem lietotājiem, kuri lejupielādē spēli pirms $MAVIA marķiera palaišanas 6. februārī, iespēju piedalīties $MAVIA airdrop, tādējādi iegremdējot viņus Web3 spēļu balvu pasaulē.

Heroes of Mavia kopiena ir piedzīvojusi strauju izaugsmi, un tās Twitter un Discord kanāli tikai divu nedēļu laikā ieguvuši 45 000 jaunu sekotāju un dalībnieku, izceļot spēles augošo popularitāti.

Heroes of Mavia ir apņēmusies pārvarēt plaisu starp tradicionālajām spēlēm (Web2) un jauno Web3 spēļu laikmetu. Katrs spēlētājs ir aprīkots ar iebūvētu ķēdē nesaistītu maku, kas atvieglo unikālu spēles priekšmetu (NFT) kalšanu, iegādi un tirdzniecību. Šī funkcija ne tikai uzlabo spēļu pieredzi, bet arī paver durvis uz Web3 dinamisko pasauli.

Spēles nesenā partnerība ar Kick.com nostiprina Heroes of Mavia pozīcijas Web2 straumēšanas pasaulē, paplašinot tās pievilcību un ietekmi spēļu kopienā.

Acīmredzot Heroes of Mavia novatoriskais Web3 modelis ir veidots ilgtspējīgai izaugsmei, novēršot hiperinflācijas problēmas, kas ir izplatītas daudzos projektos, ar kuriem spēlē, lai nopelnītu. Šī pieeja sola līdzsvarotu un bagātinošu pieredzi visiem spēlētājiem neatkarīgi no tā, vai viņi ir ilgstoši Web3 entuziasti vai jauni dalībnieki šajā aizraujošajā jomā.

Par Mavijas varoņiem

Heroes of Mavia ir AAA mobilā Web3 stratēģijas spēle, kas pieejama iOS un Android lietotņu veikalos visā pasaulē. Spēli atbalsta tādi ievērojami investori kā Binance Labs, Genblock Capital, Delphi Digital, Mechanism Capital, Bitkraft, Animoca Brands. Vietējie Heroes of Mavia žetoni $MAVIA tiks izlaisti 2024. gada 6. februārī.

Lai lejupielādētu Heroes of Mavia, lūdzu, apmeklējiet: https://www.mavia.com/

Sekojiet Heroes of Mavia

Nesaskaņas l Twitter

Sazināties

Nanija Trana
[email protected]