Labākais no CES 2024: Matic robotu putekļsūcējs

Mūsdienās daudziem cilvēkiem robotu putekļsūcēji ir ļoti normāla ikdienas sastāvdaļa. Ja padomājat apmēram pirms 20 gadiem, tas bija cits stāsts. Robotu putekļsūcēji bija lieta, taču tie bija daudz retāk sastopami mājsaimniecībās. Mūsdienās robotu putekļsūcējus var atrast daudzu cilvēku mājās un visos cenu punktos ar atšķirīgu funkciju pakāpi. Daudzi no tiem piedāvā līdzīgas funkcijas, taču tajā pašā laikā tie var būt unikāli vairāk nekā dažos veidos. Tomēr viņiem visiem ir viena kopīga iezīme.

Viņi visi izmanto sensoru un lidar tehnoloģiju kombināciju, lai uzņemtu jūsu mājas karti un pēc tam izmantotu to navigācijai un tīrīšanai. Ievadiet Matic, robotu putekļu sūcēju, kas tika paziņots šonedēļ CES. Tas viss tiek aizstāts ar piecām kamerām, kuras darbina datorredze, lai vizuāli redzētu, kur tas tiek tīrīts. Iemesls tam ir liels darījums, jo Matic, tāda paša nosaukuma uzņēmums, kas izveidoja šo mazo tīrīšanas robotu, apgalvo, ka tas atrisina divas lielākās problēmas, kas ir citiem robotu putekļsūcējiem. Tās var iestrēgt vai pazust biežāk, nekā jūs vēlētos. Acīmredzot Matic šo problēmu nav.

Tas nepazudīs, jo 5 kameras ļaus tam redzēt visu apkārtni. Tas vienmēr zina, kur tas iet, un ir mazāka iespēja, ka kaut ko uzdurs. Tikmēr datora redze palīdz tai laika gaitā mācīties, lai padarītu to gudrāku. Mācīšanās, kad ir labākais laiks tīrīšanai. Tam ir arī lieli riteņi priekšpusē, kas palīdz apgāzties pa jebkuru grīdas virsmu. Tāpēc augstas kaudzes paklājiem nevajadzētu būt problēmai.

Nedrīkst arī citas lietas, ar kurām tas varētu saskarties, kad tas ripo pa jūsu māju, sūcot netīrumus un gružus. Kabeļi, apavi, kafijas krūze. Ja šīs lietas atrodas uz grīdas, kameras to redzēs, saka Matičs, un vakuums vienkārši pārvietosies pa šo vietu.

Matic piedurknē ir kāds triks, tas var iztīrīt šķidruma noplūdes

Ja ir kāda lieta, kas ir jāuzlabo robotu putekļsūcējiem, tā ir tīrīšana. Daudziem mūsdienās pieejamiem modeļiem ir varianti ar iebūvētu mopu. Bet vairums no tiem nedarbosies tik labi, kā jūs cerat, un neviens no tiem nevar iztīrīt šķidruma noplūdes. Matic var. Unikālais veids, kā tas tika izveidots, ļauj tai ripot uz priekšu, vakuuma galviņai uzsūcot netīrumus un gružus. Ja tas saskaras ar šķidruma izšļakstīšanos vai vietu, kas ir jānotīra, un vakuuma galviņa nolaižas, kad Matic pārslēdzas mopa režīmā, un tā aprit šo vietu, lai to notīrītu.

Tas arī uzglabā visu šķidrumu, netīrumus un gružus vienā maisā. Soma ir jāiztukšo pašam, bet tikai reizi mēnesī. Vienkārši atveriet augšējo vāku un izvelciet maisu un izmetiet to, pēc tam nomainiet maisu, lai tas atkal būtu gatavs. Ideja ir tāda, ka Matic ir pilnīgi autonoms robots putekļu sūcējs (izņemot maisa iztukšošanu), kam nav nepieciešama jūsu palīdzība, lai sāktu tīrīšanu vai izveidotu grafiku. Tas vienkārši notīrīs pats un jo vairāk tīrīs, jo labāk to darīs.

Matic ir unikāls robotu putekļsūcējs, kas piedāvā funkcijas, kas to atšķir no visiem citiem robotu putekļsūcējiem tirgū. Un tāpēc Matic ir nopelnījis balvu Best of CES 2024. Matic sāks piegādi martā, un iepriekšējie pasūtījumi jau ir pieejami Matic vietnē. Ja jūs iepriekš pasūtāt, tas tiek pārdots par atlaidi 1495 USD apmērā.