Samsung tālruņa lietotne tagad ir pieejama Microsoft operētājsistēmai Windows

Lai stiprinātu savu vairāku ierīču ekosistēmu, Samsung ir ieviesis savu oficiālo tālruņa lietotni Windows datoros. Tas ierodas tieši laikā pirms Galaxy Book4 laišanas pasaules tirgos. Klēpjdatori debitēja mītnes valstī šā mēneša sākumā. Samsung lietotnes Tālrunis mērķis ir pārvarēt plaisu starp mobilo un skaitļošanas pieredzi, padarot lietotāju Galaxy viedtālruņu galvenās funkcijas viegli pieejamas no galddatoriem.

Paziņota Samsung tālruņa lietotne Windows personālajam datoram, lai nodrošinātu vienmērīgāku ekosistēmas pieredzi

Programma Samsung Phone tagad ir pieejama lejupielādei Microsoft Windows veikalā. Saraksta aprakstā minēts, ka tas tiek atbalstīts nesen izziņotajos Galaxy Book4 vai jaunākos datoros un datoros, kuru pamatā ir Intel. Turklāt šķiet, ka programmatūra ir pieejama tikai Galaxy ierīcēm.

Lietotnei Samsung Phone ir nepieciešami klēpjdatori un personālie datori, kuros darbojas operētājsistēma Windows 10 vai jaunāka versija. Tas sver 357,8 MB. Veikala ierakstā arī minēts, ka funkciju pieejamība būs atkarīga no izlaišanas valsts un modeļa.

Samsung tālruņa lietotne operētājsistēmai Windows: funkcijas

Programma Samsung Phone nodrošina iPhone un Mac ierīcēm līdzīgas nepārtrauktības funkcijas Galaxy tālruņos un klēpjdatoros. Lietotāji varēs rakstīt īsziņas un zvanīt, izmantojot klēpjdatoru, ja tas ir savienots pārī ar saderīgiem viedtālruņiem un planšetdatoriem. Tas ir redzams no veikala ieraksta ekrānuzņēmumiem. Lietotnē tiks parādīts uznirstošais paziņojums par ienākošajiem zvaniem, kurus lietotāji var atbildēt, noraidīt vai pat nosūtīt ziņojumu.

Samsung Phone lietotne ļaus Galaxy viedtālruņu lietotājiem izmantot to pašu numuru no tālruņiem savos Galaxy Book klēpjdatoros. Tomēr vēl ir jāredz, kā šī funkcionalitāte darbosies, jo Book4 trūkst eSIM atbalsta.

Visticamāk, Samsung Phone lietotnē ir vairāk funkciju, kas pārsniedz pamata zvanīšanas funkcionalitāti. Veikala ieraksts nepārprotami nesniedz sīkāku informāciju, taču mēs sagaidām vairāk funkciju, piemēram, piekļuvi tālruņa galerijai, paziņojumu pārvaldību, failu pārsūtīšanu utt.

Tiem, kas to nezina, Windows jau piedāvā lietotni Phone Link, kas piedāvā visas šīs funkcijas jebkuram Android viedtālrunim, kas savienots ar Bluetooth, izmantojot Windows datoru.