Huawei P70 sērija varētu ietvert pilnīgi jaunu Kirin 9010 SoC

Gaidāmajos Huawei flagmaņos varētu būt pilnīgi jauns procesors. Es, protams, runāju par Huawei P70 sērijas viedtālruņiem, un attiecīgā mikroshēma ir Kirin 9010.

Šī informācija nāk no ķīniešu padomu sniedzēja, kura nosaukums ir “Smart PIkachu”. Viņš dalījās ar informāciju, izmantojot Weibo. Padomu sniedzējs uzskata, ka Huawei neizmantos Kirin 9000 savos jaunajos flagmaņos.

Gaidāmie Huawei P70 viedtālruņi varētu izmantot pilnīgi jaunu Kirin 9010 procesoru

Lieta ir tāda, ka Kirin 9010 varētu būt tikai pārveidota Kirin 9000 versija. Nosaukšanas shēmas ir pārāk līdzīgas, lai tās būtu pilnīgi jaunā līmenī. Tomēr šobrīd mēs varam tikai minēt.

Kirin 9000s ir 7 nm procesors, un tas darbina Huawei Mate 60 vadošo sēriju. Tas ir pieejams arī Huawei Mate X5 grāmatu stila salokāmajā ierīcē, par kuru Huawei paziņoja savā vietējā tirgū.

Mēs joprojām neredzējām Kirin 9000 ārpus Ķīnas. Tāpēc visas acis tiks vērstas uz Huawei P70 sēriju, tiklīdz tā būs pieejama. Kirin 9000 palaišana izdevās pārsteigt gandrīz ikvienu, un ASV īpašu uzmanību pievērsīs Huawei P70 palaišanai.

Paredzams, ka uzņēmums izziņos trīs viedtālruņus kā daļu no savas vadošās sērijas

Tomēr, ja uzņēmums beigsies pēc pagājušā gada līnijas, mēs iegūsim trīs tālruņus. Paredzams, ka tiks izlaisti Huawei P70, P70 Pro un P70 Art.

Atgādinām, ka Huawei P60 sērija kļuva oficiāla pagājušā gada marta beigās. To globālā izlaišana sekoja pagājušā gada maijā. Tāpēc Huawei vai nu pieturēsies pie līdzīga izlaišanas cikla, vai arī februāra beigās izmantos MWC 2024, lai demonstrētu savus jaunos flagmaņus. Tāda iespēja vienmēr ir.

Mums ir lielas cerības uz Huawei P70 sērijas kameru. Tas jo īpaši attiecas uz Huawei P70 Pro un Huawei P70 Art. Huawei šoreiz it kā izmantos daudz labāku īpaši platleņķa kameru, un ir sagaidāms, ka kameras aparatūra kopumā kļūs labāka.

Huawei viedtālruņi joprojām atrodas pārtikas ķēdes augšgalā. Huawei pēdējie flagmaņi faktiski izmanto 10 pakāpju mainīgas diafragmas atvēruma iestatījumu. Kaut kas līdzīgs ir gaidāms arī ar Huawei P70.