Anker prezentē savus jaunos produktus izstādē MWC 2024

Anker ir prezentējis savus jaunos produktus šim 2024. gadam MWC 2024, kas šajās dienās notiek Barselonā, ieskaitot jaunus Qi2 lādētājusdrošības kameras ar 4G savienojumu un sporta austiņas.

Anker MagGo lādētāji ir saderīgi ar Qi2

Jaunais Qi2 bezvadu uzlādes standarts ir klāt, un Anker ir prezentējis savas jaunās uzlādes sistēmas saderīgām mobilajām ierīcēm, kas piedāvā līdz 15 W jaudu gan iPhone, gan saderīgām Android ierīcēm, kā arī ar daudz ērtākas magnētiskās stiprinājuma sistēmas priekšrocību. Tādējādi mums ir jauni MagGo Powerbank portatīvie akumulatori ar diviem modeļiem ar dažādu jaudu. Anker MagGo 10K ir 10 000 mAh jauda, ​​lai gandrīz divas reizes uzlādētu jūsu iPhone un jebkuru citu saderīgu ierīci ar iebūvētu statīvu un LCD ekrānu. lai redzētu atlikušo akumulatora darbības laiku reāllaikā. Otram, nedaudz plānākam modelim ir 6600 mAh jauda, ​​kas ir pietiekami, lai pilnībā uzlādētu jūsu iPhone, un salokāms dizains, kas ļauj to izmantot kā darbvirsmas uzlādes bāzi.

Anker MagGo 6.6K salokāms akumulators

Akumulatora cena MagGo Powerbank 10K baltā vai melnā krāsā Amazon maksā 89,99 eiro (saite) kamēr 6,6 K modeļa cena tādās pašās krāsās vietnē Amazon ir 69,99 eiro (saite).

Papildus šiem ārējiem akumulatoriem tas ir prezentējis arī divus jaunus Qi2 lādētājus. lMagGo 3-in-1 uzlādes stacija Tas mums piedāvā trīs dažādus uzlādes punktus iPhone, Apple Watch un AirPods ar ļoti kompaktu un salokāmu dizainu, kuru izmērs, pilnībā salocīts, ir līdzīgs kāršu komplektam. Tā cena vietnē Amazon ir 109,99 eiro (saite). Visbeidzot, tiem, kas dod priekšroku vienkāršam kabelim, Anker mums piedāvā MagGo magnētisko bezvadu lādētāju, kas ir saderīgs ar Qi2 un kura cena ir 35,99 eiro (saite).

Soundcore austiņas

Jaunajām Aerofit Pro bezvadu austiņām ir dizains, kas īpaši paredzēts jebkura veida sportam ar īpatnību, ka tās ir novietotas tieši virs ausīm, tādējādi ļaujot bez problēmām dzirdēt visu apkārtējo skaņu. Ar IPX5 sertifikātu tie bez problēmām iztur sviedrus un lietus, un tiem ir 14 stundu autonomija ar vienkāršu uzlādi un līdz 46 stundām, pateicoties iekļautajam uzlādes korpusam.. Tiem, kas vēlas lielāku drošību, tiem ir aukla, kuru var piestiprināt un noņemt, lai piestiprinātu pie kakla. Tie būs pieejami no 11. marta vietnē Amazon četrās krāsās (baltā, melnā, elektriski violetā un debeszilā) par 169,99 eiro.

Soundcore Aerofit Pro austiņas

Viņi ir arī laiduši klajā ļoti līdzīgu, bet lētāku modeli, Soundcore AeroFit ar 11 stundu autonomiju un IPX7 sertifikātu, tikai melnā un baltā krāsā, kuras cena būs 129,99 € un kas būs pieejamas arī no 11. marta Amazon. Viņiem ir arī uzlādes futrālis, taču tiem nav kakla vada.

Soundcore Boom 2 skaļrunis

Tas ir populārā Boom pēctecis, ar 60W skaņas jaudu, diviem skaļruņiem un zemfrekvences skaļruni, kas kopā ar BassUp tehnoloģiju Tas piedāvā iespaidīgu skaņu atklātās vietās, kas ir ideāli piemērots līdzi ņemšanai jebkur un ar mieru, ko nodrošina tā IPX7 sertifikāts. Tā lielais akumulators nodrošina nepārtrauktu mūzikas atskaņošanu līdz 17 stundām, un tā sānos ir LED apgaismojums, kas spīd mūzikas ritmā. Tas būs pieejams no marta, un Amazon tā cena būs 129,99 eiro.

Soundcore Boom 2 skaļrunis

Eufy Security 4G LTE kamera S330

Integrējot 4G LTE un WLAN savienojumu, ar ilgstošu 9400 mAh akumulatoru un saules bateriju, kas nodrošina nepārtrauktu barošanu, šī kamera ir lieliski piemērota novietošanai jebkur, pat ja nav pieejama neviena spraudņa vai interneta savienojuma. Attēla kvalitāte sasniedz pat 4K, kas ir viena no retajām mājas drošības kamerām, kas ar to var lepoties, un tās nakts redzamība nodrošina, ka tā spēs tvert visa veida detaļas, pat atpazīstot numura zīmes. Tam ir arī 100 lm prožektors, kas ļauj apgaismot objektus līdz 8 metru attālumā, un tā motorizācija nodrošina 360 grādu redzamību ar cilvēku atpazīšanu un viņu kustību uzraudzību. Tajā ir iekļauta 100 MB izmēģinājuma SIM karte, kas nodrošina piekļuvi galvenajiem mobilajiem tīkliem, lai jūs varētu pārbaudīt, kurš ir visstabilākais.

Eufy drošības kamera

Šī jaunā visurgājēja drošības kamera tagad ir pieejama vietnē Amazon (saite) un Tā cena ir 279,99 eiro.