Visiem iPhone 16 modeļiem varētu būt 8 GB RAM

Jaunu ierīču aparatūra vienmēr ir noslēpums. Lai gan jaunumi tiek prezentēti pamatnostādnēs, mēs īsti nezinām produkta iekšpusi, kamēr nav sācies tā mārketings un tā elementus var analizēt atsevišķi. IPhone 15 standarta modeļos mēs varējām zināt, ka tiem bija 6 GB RAM, savukārt Pro modeļiem ir 8 GB RAM. Tas varētu mainīties ar iPhone 16, jo standarta modeļi palielinātu 2 GB RAM, lai sasniegtu 8 GB un atbilstu Pro modeļiem.

IPhone 16 un 16 Plus palielinās RAM līdz 8 GB

Kā jau minējām, pašlaik iPhone 15 un iPhone 15 Plus ir 6 GB RAM, savukārt iPhone 15 Pro un iPhone 15 Pro Max ir 8 GB. Šis vienmēr ir bijusi jēga ņemot vērā, ka Pro modeļi ir izlutināti bērni no Apple, kurā ir rezervētas dažas papildu funkcijas, kuras mēs neredzam standarta modeļos. Tomēr programmatūra kļūst sarežģītāka, un, iespējams, Apple vēlas novērst šo atšķirību ar iPhone 16.

Investīciju aģentūra Haitong International Securities publicējusi paziņojumu presei, kurā tā prognozē Jaunajam iPhone 16 tā standarta modeļos un tā Pro modeļos būs 8 GB RAM. Tas izbeigtu atšķirības saistībā ar iPhone tālruņu atmiņas ietilpību. Turklāt HIS izmanto šo brīdi, lai publicētu jaunu informāciju par jauno iPhone 16.

Un iPhone 16 un iPhone 16 Plus būs saderīgi ar Wi-Fi 6E, tāpat kā tagad iPhone 15 Pro modeļi. Tas arī atspoguļo abu iPhone kategoriju tuvināšanos. Atcerieties, ka šis Wi-Fi standarts izmanto 6 GHz josla, nodrošinot lielāku ātrumu ar īsāku latentumu.