Džonijs Īvs pieņem darbā Apple dizaina vadītāju darbam pie AI produktiem

Pēdējo mēnešu laikā mēs esam redzējuši desmitiem Apple vadītāju, kuri atstāj savu amatu Cupertino, lai stātos pretī citiem izaicinājumiem. Pagājušā gada decembrī mēs to uzzinājām Apple dizaina vadītājs Tang Yew Tan pameta uzņēmumu kas nozīmēja smagu triecienu, pateicoties augstajām prasmēm un lēmējvarai, kas Tanam bija dizaina komandā. Mēs nezinājām, ka Tanga jaunais izaicinājums bija ievadiet LoveFrom, Džonija Ive uzņēmumu, Apple bijušais dizaina vadītājs dizaina izstrādājumi ar mākslīgo intelektu.

Jony Ive’s LoveFrom, lai izstrādātu produktus OpenAI

Džonijs Īvs ir slavens britu rūpnieciskais dizaineris, kurš daudzus gadus bija Apple produktu dizaina vadītājs. 2019. gadā es nolēmu atstāt savu amatu Lielajā Ābolā uzņemties viņa dizaina uzņēmuma LoveFrom izveidi. Kopš šī brīža Apple un LoveFrom uzturēja profesionālas attiecības, jo Ive uzņēmuma mērķis ir konsultēt un izpētīt jaunas dizaina iespējas līdz pagājušā gada jūlijam, kad abi uzņēmumi pārtrauca sadarbību.

Kā daļu no centieniem aizejošais Apple vadītājs Tangs Tans pievienosies Ive dizaina firmai LoveFrom, kas veidos jauno produktu izskatu un iespējas, norāda cilvēki, kas pārzina šo jautājumu.

Džonijs Aivs un Tims Kuks

Pirms dažām stundām mēs to zinājām Pašreizējais Apple dizaina vadītājs pievienosies LoveFrom ar mērķi radīt produktus, kuros integrēts mākslīgais intelekts, visticamāk, no OpenAI puses ar Semu Altmanu priekšgalā. Faktiski Blumbergs apgalvo, ka Ive un Altmans ir veikuši sarunas, lai strādātu pie jauna “mākslīgā intelekta aparatūras” projekta.

Kā mēs jau teicām, ne tikai Tang Yew ir pametis Apple, lai pievienotos LoveFrom, ir arī citi Apple vadītāji un darbinieki, kuri ir veikuši lēcienu, piemēram, Shota Aoyagi, kurš strādāja kopā ar Ive uzņēmumā Apple rūpnieciskā dizaina komandā. Redzēsim tuvāko nedēļu laikā, vai uzzināsim par to kaut ko vairāk. jauns šķietamais produkts ar mākslīgo intelektu, ko plāno OpenAI kopā ar Džoniju Īvu.