Facebook Messenger uzlabo drošību, ļauj rediģēt ziņojumus un daudz ko citu

Facebook tagad ievieš jaunas Facebook Messenger funkcijas, kas ne tikai uzlabo vispārējo drošību, bet arī pievieno ļoti pieprasītu funkciju, ziņojumu rediģēšanu. Tomēr tas vēl nav viss, tāpēc ienirt, vai ne?

Meta saka, ka šis ir “lielākais Messenger uzlabojumu kopums kopš tā pirmās palaišanas 2011. gadā”. Tā ir liela prasība. Šī atjauninājuma virsraksts noteikti ir milzīgs uzlabojums lietu drošības pusē.

Facebook Messenger iegūst uzlabotu drošību, ziņojumu rediģēšanu un dažādus citus uzlabojumus

Pilnīga šifrēšana tagad ir noklusējuma iestatījums gan privātajām tērzēšanas sarunām, gan zvaniem pakalpojumā Messenger un Facebook. Ko tas nozīmē? Tas būtībā nozīmē, ka pat Meta nevar redzēt jūsu tērzēšanu un zvanus.

Tomēr Messenger lūgs iestatīt PIN, lai vēlāk varētu atgūt ziņojumus.

Tagad varat rediģēt ziņojumus, bet ir veiktas arī dažas izmaiņas pazūdošajos ziņojumos

Otrā lielā izmaiņa, ko Meta ievieš, ir saistīta ar pašiem ziņojumiem. Tu
beidzot varēs rediģēt ziņas pakalpojumā Facebook Messenger. Tomēr ņemiet vērā, ka rediģēšanas logs tiks aizvērts pēc 15 minūtēm.

Meta arī veica izmaiņas pazūdošas ziņas. Tagad tie darbojas 24 stundas pēc nosūtīšanas. Uzņēmums arī uzlaboja pazūdošo ziņojumu saskarni, tāpēc ir viegli pamanīt, kad ir aktivizēti pazūdošie ziņojumi. Ņemiet vērā, ka tie ir pieejami tikai šifrētām sarunām.

Facebook Messenger pazūd ziņojumi palielināt

Meta arī veic privātuma izmaiņas saistībā ar lasīšanas apstiprinājumiem un uzlabo fotoattēlu un video pieredzi

Uzņēmums arī veic izmaiņas čeku nolasīšanā. Tagad varat izlemt, vai vēlaties, lai citi redzētu, kad esat izlasījis viņu ziņojumus. Tādējādi pieredzei tiek piešķirts pilnīgi jauns privātuma aspekts, lai gan ne visiem tas patiks.

Meta padara fotoattēlus un videoklipus vieglāk pieejamus. Uzņēmums ir arī uzlabojis attēla kvalitāti, pievienojis dažus jautrus izkārtojumus, kā arī nodrošinās cilvēkiem vairāk vadības ierīču. Mēs neesam īsti pārliecināti, ko tas īsti nozīmē, bet tas ir. Mēs zinām, ka Facebook jau testē HD multivides un failu koplietošanas uzlabojumus.

Facebook Messenger fotoattēlu un video uzlabojumi

Balss ziņas kļūst arvien populārākas, tāpēc uzņēmums tos arī uzlaboja

Facebook Messenger tagad arī ļauj atskaņot balss ziņas ar 1,5 un 2x ātrumu, ja vēlaties tos saņemt ātrāk. Varat arī turpināt no vietas, kur pārtraucāt. Facebook atzīst, ka balss ziņas kļūst arvien populārākas.

Ņemiet vērā, ka visu šo funkciju globālā izlaišana var ilgt pāris mēnešus, tāpēc esiet pacietīgs.