Samsung 2024. gada janvāra atjauninājums tiek ieviests Galaxy S21

Samsung 2024. gada janvāra atjauninājums ir pieejams vēl dažām Galaxy ierīcēm. Tas tiek izplatīts trīs Galaxy S21 sērijas flagmaņos. Galaxy S21 FE, kas nav īsti zils flagmanis, dažas dienas atpakaļ paņēma jauno drošības ielāpu. Samsung ir arī izlaidis janvāra SMR (drošības uzturēšanas laidienu) vairākiem citiem modeļiem, tostarp Galaxy S23, Galaxy S22 un visiem jaunākajiem salokāmajiem modeļiem.

Galaxy S21 sērija pievienojas Samsung 2024. gada janvāra atjauninājumu ballītei

Pašlaik Eiropā tiek ieviests jaunākais Galaxy S21 trio drošības atjauninājums. Precīzāk, tas ir pieejams lietotājiem Šveicē ar programmaparatūras būvējuma numuru G99*BXXS9FWL9. Drīzumā vajadzētu sekot plašākai izlaišanai, kas aptvertu visu klāstu citās Eiropas valstīs, kā arī pārējā pasaulē. Būvējuma numurs var atšķirties atkarībā no jūsu reģiona, taču visi saņems vienu un to pašu atjauninājumu.

Kā apstiprina Samsung oficiālais izmaiņu žurnāls, jaunākais Galaxy S21, Galaxy S21+ un Galaxy S21 Ultra programmaparatūras laidiens ir saistīts ar šī mēneša drošības labojumiem. Šeit nav nekādu jaunu funkciju vai funkcionālu uzlabojumu, kas nav pārsteidzoši. Tikai divus mēnešus atpakaļ ierīces saņēma operētājsistēmas Android 14 bāzes One UI 6.0 atjauninājumu, kurā bija daudz labuma, tostarp dažas lietotāja saskarnes izmaiņas.

Jaunajam atjauninājumam joprojām ir daudz ko runāt par lietu drošību. Izlaižot ar OTA (over the air) faila lielumu aptuveni 400 MB, tas nodrošina pat 80 ievainojamības ielāpus. Samsung piedāvā 75 Android OS ielāpus un 5 Galaxy ierīcēm raksturīgus ielāpus ar janvāra SMR. Viena no šīm ievainojamībām ir apzīmēta kā “kritiska”, kas potenciāli ļauj uzbrucējiem iegūt attālu piekļuvi ietekmētajām ierīcēm.

Ja izmantojat Galaxy S21 vai jebkuru citu Samsung tālruni, varat doties uz Iestatījumi > Programmatūras atjauninājums > Lejupielādēt un instalēt, lai pārbaudītu, vai nav pieejami jauni atjauninājumi. Ņemiet vērā, ka atjauninājumi tiek izlaisti pa partijām un var nebūt pieejami visiem vienlaikus. Tātad, ja šodien neredzat neapstiprinātu atjauninājumu, vienmēr varat to pārbaudīt vēlāk. Varat arī saņemt paziņojumu, tiklīdz jūsu Galaxy ierīcē būs pieejams OTA.

Galaxy S21 sērija iegūs Android 15

Galaxy S21 tālruņiem nākamnedēļ apritēs trīs gadi, taču tajos joprojām ir daudz dzīvības. Samsung piedāvās četrus galvenos Android OS atjauninājumus, kas nozīmē, ka tie iegūs Android 15. Ierīcēm vajadzētu arī uzņemt One UI 6.1, kas nākamnedēļ debitēs ar Galaxy S24 sēriju. Ja plānojat jaunināt uz jauno vadošo modeli, varat to iepriekš rezervēt tagad bez saistībām un saņemt 50 $ kredītu no Samsung, veicot priekšpasūtīšanu.