Google Chrome drīzumā varētu izmantot AI personalizētām tēmām

Google Chrome ir viens no iecienītākajiem lietotājiem, kuri novērtē iespēju pielāgot savu pārlūkošanas pieredzi. Jaunākie notikumi liecina, ka Google Chrome lietotāja saskarnē ieviesīs mākslīgā intelekta (AI) pieskārienu.

Pārlūkprogrammu eksperts @Leopeva64 pievērsa uzmanību smalkām, taču intriģējošām izmaiņām, kas pamanītas pārlūkprogrammā Chrome Canary (nestabila). Google ir arī pārveidojis pazīstamo opciju “Fonu meklēšana” par “Izveidojiet motīvu, izmantojot AI”. Tas liecina, ka Google pēta AI integrāciju Chrome iestatījumos. Tas ļauj lietotājiem izmantot mākslīgo intelektu, lai ģenerētu personalizētas tēmas, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi.

Iedziļinoties AI iestatījumos, lietotāji atradīs iespēju ieslēgt “Paplašināta motīvu galerija”. Šī funkcija sola uzlabotas tapetes meklēšanas pieredzi. Tas uzlabo pielāgošanas paneli lietotājiem, kuri meklē pielāgotāku un vizuāli pievilcīgāku Chrome saskarni. Izmaiņas tika ieviestas 2023. gada novembrī.

No motīvu izveides līdz ciļņu pārvaldībai Chrome izmanto AI, lai uzlabotu lietotāja pieredzi

AI integrācija Chrome motīvu izveidē var šķist smalks atjauninājums. Tomēr tā ir daļa no plašākas tendences izpētīt veidus, kā AI iepludināt dažādos pārlūkprogrammas aspektos. Viena no potenciālajiem uzlabojumiem ir ciļņu organizēšana. Tas norāda, ka Google strādā pie tā, lai, izmantojot AI, padarītu to intuitīvāku un lietotājam draudzīgāku. Izredzes izveidot viedāku, uz mākslīgo intelektu balstītu ciļņu pārvaldības sistēmu varētu nozīmēt mazāk manuālas piepūles, organizējot cilnes, lai nodrošinātu racionālāku pārlūkošanas pieredzi.

Tomēr ne visi jaunākie Chrome uzlabojumi sakņojas AI. Google arī eksperimentē ar varbūtības režīmu ciļņu organizēšanai, lai optimizētu Chrome atmiņas taupīšanas funkciju. Šis režīms atmestu neizmantotās atvērtās cilnes, samazinot jucekli un joslas platuma patēriņu un galu galā nodrošinot lietotājiem efektīvāku pārlūkošanas pieredzi.

Lai gan AI integrācija pārlūkprogrammā Chrome Canary (nestabila) ir solis ceļā uz viedāku un personalizētāku pārlūkošanas pieredzi, lietotāji, kuri ir piesardzīgi attiecībā uz AI tehnoloģiju izmantošanu, var būt nobažījušies. Tomēr, tā kā mākslīgais intelekts kļūst arvien izplatītāks ikdienas dzīvē, Google izmērītā pieeja sniedz lietotājiem iespēju pakāpeniski pielāgoties šiem jauninājumiem.

Nākamajos mēnešos lietotāji var sagaidīt turpmākus ar mākslīgo intelektu balstītus Chrome uzlabojumus, paverot ceļu intuitīvākai un racionalizētākai pārlūkošanas pieredzei.