WhatsApp teksta formatēšanas rīki beidzot tiek parādīti Android beta versijā

Mēs visi zinām, kā tas notiek ar jaunām mobilajām lietotnēm; viņi vispirms nonāk operētājsistēmā iOS, pēc tam viņi saskaras ar Android. Tā tas ir ar teksta formatēšanas rīkiem pakalpojumā WhatsApp. Funkcija kādu laiku ir testēta iOS beta versijai. Tomēr WhatsApp teksta formatēšanas rīki beidzot ir nonākuši Android beta versijā.

Šobrīd mēs diezgan daudz zinām, kā šie rīki izskatās. Aplūkojot tālāk redzamo ekrānuzņēmumu, mēs redzam, ka šie rīki sastāv no citātu bloka, koda bloka un divu veidu aizzīmju punktiem. Tie jūsu WhatsApp ziņojumiem piešķirs atšķirīgu vizuālo uzliesmojumu. Tie var noderēt, ja rakstāt garu un paplašinātu ziņojumu ar vienumu sarakstu.

Šobrīd mēs neesam pārliecināti, kad šis jaunais atjauninājums tiks publiskots, jo tas joprojām ir beta testēšanas stadijā. Šķiet, ka tas nonāks stabilā laidienā, taču, tā kā tas joprojām ir beta testēšanas stadijā, vienmēr pastāv iespēja, ka pirms galīgā laidiena tiks veiktas dažas izmaiņas. Jums būs vienkārši jāseko līdzi, lai redzētu, kad uzņēmums sāks šo funkciju.

WhatsApp formatēšanas rīki beidzot tika pamanīti operētājsistēmā Android

WhatsApp beta lietotāji Android ierīcēs kādu laiku ir gaidījuši, kad varēs izmantot šo funkciju. Mēs pirmo reizi redzējām šos teksta formatēšanas rīkus pirms mēnešiem, taču tas bija paredzēts tikai tiem, kas izmanto iOS beta versiju. Tagad Android lietotāji var izmēģināt šo funkciju.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka šī funkcija nav pieejama visiem Android beta lietotājiem. WhatsApp to pārbauda ierobežotā lietotāju lokā, tāpēc pastāv iespēja, ka jūs to neredzēsit pat tad, ja jums ir instalēta jaunākā versija.

Attiecīgā versija ir 2.24.2.9. Tātad, ja esat beta testētājs, pārbaudiet, vai jums ir šis būvējuma numurs. Ja jums tas nav instalēts, pārbaudiet, vai jums ir pieejams atjauninājums.