Samsung paziņo par Galaxy S24 sēriju vietnē Unpacked 17. janvārī

Tas ir oficiāli. Samsung ir paziņojis, ka Galaxy S24 sērija debitēs 2024. gada 17. janvārī Sanhosē. Samsung paziņoja, ka “pasākumā Samsung iepazīstinās ar jaunākajiem Galaxy mobilo ierīču portfeļa papildinājumiem.” Tāpēc es nesaku, ka tā ir Galaxy S24 sērija, taču ir diezgan skaidrs, ka tas tā ir šajā gadījumā.

Pasākums šoreiz notiek Sanhosē, Kalifornijā, nevis Seulā. Tas nozīmē, ka šoreiz tas būs nedaudz vēlāk, un tas sāksies plkst. 10:00 PT/13:00 ET.

Galaxy S24 sērija pēdējo nedēļu laikā ir noplūdusi kā traka, tāpēc mēs gandrīz zinājām, ka palaišana ir tepat aiz stūra. Interesanti, ka tas notiek nedēļu pēc CES, nevis laikā, kad simtiem tūkstošu preses un mediju jau būs pilsētā. Bet Samsung nepatīk dalīt uzmanību ar citiem uzņēmumiem, tāpēc pasākums Unpacked 17. janvārī.

Kā ierasts, pasākums tiks straumēts tiešraidē vietnē YouTube un praktiski visās citās sociālajās platformās. Tātad, pat ja jūs neapmeklējat pasākumu Sanhosē, jūs joprojām varēsit to redzēt.

Samsung Galaxy Reserve ir atgriezies ar 50 USD kredītu

Samsung ir kļuvis par diezgan populāru iespēju “rezervēt savu nākamo Galaxy”, pirms par ierīci tiek paziņots. Un tas notiek arī šogad. Šobrīd varat doties uz Galaxy Reserve vietni un aizpildīt veidlapu, lai saņemtu 50 $ rezerves kredītu. Samsung prasa tikai jūsu vārdu un e-pasta adresi, jo tas ir a bezsaistību piedāvājums no Samsung. Tas nozīmē, ka tikai tāpēc, ka esat saņēmis Rezerves kredītu, tas nenozīmē, ka jums ir jāiegādājas viena lieta.

Samsung piedāvā arī papildu ietaupījumus piemērotajiem studentiem, militārpersonām, pirmās palīdzības darbiniekiem un korporatīvo partneru darbiniekiem, kas būs daļa no Samsung piedāvājuma programmas. Mēs neuzzināsim vairāk par šīm atlaidēm, kamēr Galaxy S24 sērija netiks paziņota 17. janvārī.