Polestar tālrunis tiks palaists ar Google Play atbalstu

Polestar tālrunis, kas tika pamanīts īsā video novembra beigās, tagad ir parādījies Google Play atbalstīto ierīču sarakstā. Lai gan citas tālruņa funkcijas vēl nav zināmas, mēs vismaz zinām, ka ierīce darbosies operētājsistēmā Android, un lietotāji varēs lejupielādēt un instalēt lietotnes, izmantojot pakalpojumu Google Play.

Volvo piederošais EV ražotājs vērsās pie Ķīnas OEM Meizu par savu tālruni. Tātad tālruņa līdzībai ar Meizu ierīcēm nevajadzētu būt pārsteigumam. Novembrī Polestar dienas pasākumā parādītie attēli apstiprināja, ka Polestar tālrunis ir izgatavots uz Meizu 20 sērijas šasijas.

Ķīnas milzu automašīnu ražotājs Geely ir Meizu galvenais akcionārs, un tam pieder ievērojama Volvo un Polestar daļa. Geely jau ir paziņojis, ka Polestar tālrunis tiks laists klajā kā Polestar 4 draiveru aksesuārs.

Polestar tālrunis iegūst piekļuvi Google Play veikalam

Visi Meizu tālruņi savā operētājsistēmā izmanto Android. Taču tās tiek palaistas arī ar Flyme OS — pielāgotu Android programmaparatūru. Tikmēr Polestar tālrunim, šķiet, ir sava Android programmaparatūra. Šī versija ir izveidota, pamatojoties uz Flyme OS, un tās mērķis ir piešķirt ierīcei unikālu izskatu.

Pamatojoties uz nopludinātajiem attēliem, Polestar tālrunim ir aizmugurējais plakans metāla rāmis, kurā ir trīs kameras moduļi. Tiek uzskatīts, ka 23 mm primārā kamera ar f/1.9 apertūru, 70 mm telefoto (f/2.0) un 15 mm īpaši platleņķa objektīvs ar f/2.4 apertūru ir precīzas kameras iestatīšanas specifikācijas.

Gaidāmais Polestar tālrunis ir vadošā ierīce. Taču Polestar izpilddirektors Tomass Ingenlats atzīmēja, ka viņu mērķis nav konkurēt ar tādiem milžiem kā Apple un Samsung. Kas attiecas uz aparatūru, paredzams, ka ierīce tiks palaists ar Qualcomm Snapdragon 8 procesoru. Uzņēmums iepriekš paziņoja, ka ierīce ir ekskluzīva Ķīnas tirgum. Tomēr Polestar 4 palaišana pasaules tirgos ļauj cerēt, ka Polestar tālrunis varētu nonākt arī tirgos ārpus Ķīnas.

Šķiet, ka EV tirgus ir jauns spēļu laukums viedtālruņu ražotājiem. Huawei pirms dažiem mēnešiem laida klajā savu otro EV, lai konkurētu ar Tesla Model S. Samsung ir arī viens no lielākajiem spēlētājiem EV akumulatoru segmentā. Tikmēr Apple ir atcēlis savu EV izlaišanu uz 2028. gadu tehnisku iemeslu dēļ.