Šīs Google Pixel Fold 2 koncepcijas pamatā ir noplūdis attēls

Google Pixel Fold 2 nopludinātā attēlā parādījās pavisam nesen. Šis attēls aizsedza tālruņa aizmugures plāksni, tāpēc lielākā daļa detaļu tika paslēptas. Tomēr tika parādīta aizmugurējo kameru forma un priekšējās sānu dizains. Nupat ir parādījies Google Pixel Fold 2 koncepts, un tas patiesībā izskatās lieliski.

Google Pixel Fold 2 koncepcija ir šeit, un tā ir balstīta uz nesen nopludinātu attēlu

Šī koncepcija acīmredzami ir balstīta uz šo noplūdušo tālruņa attēlu. Jūs ievērosiet, ka kameras forma ir tāda pati, taču dizaineram bija jāaizpilda nepilnības. Daži patiešām jauki kadri ir parādīti videoklipā, kas iegults zem raksta, savukārt mēs arī uzņēmām dažus ekrānuzņēmumus jūsu skatīšanās priekam. Tie ir iekļauti arī zemāk.

Jūs uzreiz pamanīsit, ka visa ierīces forma atšķiras no sākotnējās Pixel Fold. Sākotnējais Pixel Fold bija diezgan plats un īss, savukārt šis tālrunis ir šaurāks un garāks, tāpat kā vairums citu grāmatu stila salokāmo ierīču tirgū. Tas, starp citu, ir sagaidāms no faktiskā Pixel Fold 2.

Jebkurā gadījumā tālrunis šeit ir parādīts melnā un zilā krāsā, iedvesmojoties no Google faktiskajām tālruņa krāsām. Aizmugurē jūs pamanīsit ovālu kameras salu ar diviem tabletes formas izgriezumiem tālruņa aizmugurējām kamerām un sensoriem.

Kamera nav redzama galvenajā displejā, un rāmji ir ļoti plāni

Šķiet, ka aizmugurē ir iekļautas trīs kameras, bet vāka displejā – viena pašbildes kamera. Šķiet, ka galvenajā displejā nav iekļauta kamera, vai arī tā atrodas zem tā. Jebkurā gadījumā tas nav redzams šajos renderējumos.

Gan galvenajam, gan vāka displejam ir diezgan plānas malas, kas ir patīkami redzēt, jo Pixel Fold bija diezgan dīvains, kad runa ir par rāmjiem, it īpaši ap tā galveno displeju.

Paredzams, ka Google paziņos par Pixel Fold 2 vēlāk šogad. Ierīce, visticamāk, ieradīsies maijā, jo tieši tad pagājušajā gadā tika laists klajā pirmās paaudzes modelis. Mēs tikai domājam, jo ​​Google varētu mainīt savus plānus un atlikt palaišanu.

Google Pixel Fold 2 koncepcija 2
Google Pixel Fold 2 koncepcija 3
Google Pixel Fold 2 koncepcija 4
Google Pixel Fold 2 koncepcija 5
Google Pixel Fold 2 koncepcija 6
Google Pixel Fold 2 koncepcija 7
Google Pixel Fold 2 koncepcija 8
Google Pixel Fold 2 koncepcija 9
Google Pixel Fold 2 koncepcija 1
Google Pixel Fold 2 koncepcija 2
Google Pixel Fold 2 koncepcija 3
Google Pixel Fold 2 koncepcija 4
Google Pixel Fold 2 koncepcija 5
Google Pixel Fold 2 koncepcija 6
Google Pixel Fold 2 koncepcija 7
Google Pixel Fold 2 koncepcija 8
Google Pixel Fold 2 koncepcija 9