OPPO Find X7 Ultra esamība apstiprināta, displeja specifikācijas ir detalizētas

Tikko tika apstiprināta viedtālruņa OPPO Find X7 Ultra esamība, savukārt displeja specifikācijas ir arī detalizētas. Vispirms pievērsīsimies OPPO Find X7 Ultra, jo šīs ir divas atsevišķas noplūdes, par kurām mēs runājam.

OPPO Find X7 Ultra būtībā ir apstiprināts

The OPPO Find X7 Ultra kastes šķiet, ir parādījušies. Abhišeks Jadavs kopīgoja viņu attēlu (parādīts zemāk). Jūs pamanīsit kastītes ar zīmolu “Find X7 Ultra”, kas atrodas vispārējā kastē.

Tagad tās varētu būt mazumtirdzniecības kastes, bet šķiet, ka tā nav. Šķiet, ka šī ir plāna kartona loksne, un visas kastes arī ir nedaudz bojātas. Mazumtirdzniecības kastē būtu iekļauts biezāks kartons. Jebkurā gadījumā tas vairāk vai mazāk apstiprina, ka tuvojas “Ultra” – tālrunis, kas līdz šim ir minēts vairākas reizes.

Displeja specifikācijas visai OPPO Find X7 sērijai ir detalizētas

Papildus šai noplūdei arī Digital Chat Station bija ko teikt. Digitālā tērzēšanas stacija ir viens no pazīstamākajiem ķīniešu padomu sniedzējiem. Viņš reti kļūdās, un viņš tikko kopīgoja OPPO Find X7 sērijas displeja informāciju.

Viņš apgalvo, ka OPPO Find X7 būs 6,78 collu 1,5K (2780 x 1264) AMOLED displejs. Tas būs BOE 8T displejs, un tas ir LTPO panelis. OPPO Find X7 Pro un Ultra ietvers 6,82 collu 2K (3168 x 1440) paneli, kas arī nāk no BOE, tas pats panelis, taču šķiet, ka ar augstāku izšķirtspēju. Jā, šis arī būs LTPO displejs.

OPPO Find X7 Ultra būs tikai viena priekšrocība salīdzinājumā ar ‘Pro’ modeli

Pamatojoties uz līdz šim iegūto informāciju, vienīgā atšķirība starp “Pro” un “Ultra” modeļiem būs satelīta savienojamība. Mēs neesam pārliecināti, vai Find X7 sērija tiks izlaista globālā mērogā, taču, ja tā notiks, modelis “Ultra”, visticamāk, paliks ekskluzīvs Ķīnā.

Paredzams, ka visi trīs modeļi nonāks nākamā gada pirmajā ceturksnī. Snapdragon 8 Gen 3 darbinās “Pro” un “Ultra” modeļus, savukārt OPPO Find X7, iespējams, ietvers MediaTek Dimensity 9300 SoC.

OPPO Find X7 Pro un Ultra būs pirmie, kas iekļaus Sony LYT-900 kameras sensoru savai galvenajai kamerai. Tiks izmantotas arī divas periskopa telefoto kameras un jaudīga īpaši plata ierīce. Faktiski aizmugurē atradīsies četras 50 megapikseļu kameras.