Šis izturīgais Android planšetdators ir jūsu pavadonis ārpus telpām

Ja jums patīk pavadīt laiku ārā, iespējams, nedomājat par to, kāda veida ierīces jūs ņemtu līdzi. Galu galā jūs, iespējams, vairāk koncentrējaties uz to, kādus piederumus gatavojaties iesaiņot. Taču mūsdienās tādas ierīces kā viedtālruņi un planšetdatori var būt lieliski priekšmeti, ko nēsāt līdzi jebkuriem piedzīvojumiem, ko plānojat. Šeit tiek izmantots izturīgs planšetdators, piemēram, HOTWAV R7. Tas ir izturīgs Android planšetdators, kas ir izstrādāts tā, lai tas būtu tikpat obligāts brīvā dabā kā ikdienas noderīga tehniska ierīce.

Pateicoties tādām lietām kā MIL-STD-810H sertifikācija, HOTWAV R7 ir veidots tā, lai tā varētu pārvarēt triecienus un sasitumus, kas dažkārt var rasties, dodoties brīvā dabā. Pat ja tas ir vienkāršs kritiens zemē no vidukļa augstuma, jo tas nokrita no jūsu klēpja, kamēr jūs atpūtāties kempinga krēslā. R7 būs lieliski piemērots, jo tas ir izturīgs pret triecieniem. Bet ar to tas neapstājas. Tam ir arī IP68 vērtējums, tāpēc tas ir izturīgs pret ūdeni un putekļiem. Tam ir arī IP68K vērtējums. Tas nozīmē, ka tas var izturēt putekļu iekļūšanu, augstu temperatūru un augsta spiediena ūdeni. Viss, ar ko jūs varētu viegli saskarties, pavadot laiku ārā.

Lai vēl vairāk uzlabotu izmantošanu ārpus telpām, HOTWAV ir pievienojis R7 atbalstu vairākām GPS tehnoloģijām. Tostarp Beidou, Galileo, Glonass un GPS. Tagad, ja atrodaties ārā, iespējams, ka jūs nonāksit situācijā, kad kļūst auksts un jums ir jāuzvelk cimdi. Labās ziņas ar R7 ir tādas, ka tas ir paredzēts darbam pat tad, kad valkājat cimdus. Lai jūs varētu turēt rokas siltas un vajadzības gadījumā joprojām izmantot planšetdatoru. Ir pieejams arī sejas atpazīšanas atbalsts, tāpēc ierīces atbloķēšanai ne vienmēr būs jāizmanto skārienekrāns.

HOTWAV R7 ir noderīga reversās uzlādes funkcija

Lai gan planšetdatora izturība noteikti ir viena no pievilcīgākajām tā daļām, pārējās specifikācijas un funkcijas ir lieliski piemērotas planšetdatoram par pieejamāku cenu. Piemēram, padomājiet par visu, ko varētu paņemt līdzi, lai uzlādētu. It īpaši, ja plānojat palikt ārpus mājas ilgāk par dienu vai divām. Iespējams, jūs varētu paņemt līdzi savu tālruni, viedpulksteni un, iespējams, pat dažas bezvadu austiņas. Visām šīm lietām ir iekšējie akumulatori, kas kādā brīdī būs jāuzlādē. Ja jums ir HOTWAV R7, jums ir paveicies. Tam ir patiešām glīta OTG reversās uzlādes funkcija.

Tas ļauj planšetdatoram pievienot citu ierīci un izmantot planšetdatoru, lai uzlādētu visu, kam ir izlādējies akumulators. Lai savienotu abas ierīces, jums būs nepieciešams kabelis. Taču to ir pietiekami vienkārši atrast un iepakot ar pārējām lietām. Turklāt HOTWAV R7 ir aprīkots ar lielu akumulatoru. Tāpēc to var viegli izmantot kā barošanas banku, ja nepieciešams dublēt citas ierīces. Un, kad mēs sakām liels, mēs to domājam. Tam ir 15 600 mAh akumulators, kurā HOTWAV saka, ka tas var izturēt līdz 18 stundām pastāvīgas video vai līdz 20 stundām pastāvīgas mūzikas. Un, ja jūs to neizmantojat visu laiku, tas gaidīšanas režīmā darbosies līdz 900 stundām. Īsāk sakot, akumulators drīzumā neizlādēsies.

HOTWAV R7 planšetdators (1)

Ideāli piemērots izklaidei

Tagad, kad runa ir par izklaidi, HOTWAV R7 ir lieliski piemērots arī tam. Tam ir 10,1 collu HD+ displejs, kas ir lieliski piemērots šovu un filmu skatīšanai, spēļu spēlēšanai vai lasīšanai. Izmantojot 256 GB iekšējo atmiņu, jums būs pietiekami daudz vietas, lai lejupielādētu programmas un spēles vai virkni filmu un mūzikas. Tagad 256 GB var ātri piepildīties, taču R7 atbalsta arī līdz 2 TB paplašināmu krātuvi ar microSD karti. Tātad jums būs visa telpa, kas jums jebkad nepieciešama. Tam ir arī līdz 12 GB RAM, tāpēc tai vajadzētu būt ideāli piemērotai vairāku uzdevumu veikšanai.

Jāatzīmē, ka R7 ir 6 GB fiziskās RAM un 6 GB virtuālās paplašināšanas RAM, izmantojot to, ko HOTWAV sauc par RAM paplašināšanas tehnoloģiju. Turklāt tas darbojas operētājsistēmā Android 13, un tam ir divi SIM karšu sloti ar 4G LTE tīkla saderību. Tomēr, iespējams, vēlēsities vēlreiz pārbaudīt, vai tas atbalsta jūsu operatora tīkla joslas. Kas attiecas uz kamerām, tai ir 16 MP kameras sensori gan priekšpusē, gan aizmugurē. Tāpēc varat to izmantot fotoattēliem un video, kā arī videozvaniem. Tas atbalsta arī 5 GHz Wi-Fi tīklus.

Turklāt tam ir Widevine L1 atbalsts, kas palīdz paplašināt to platformu skaitu, kurās varat piekļūt HD straumēšanai.

HOTWAV R7 planšetdators (4)

Turiet to droši, izmantojot komplektā iekļauto siksnas piederumu

Šīs planšetdatora īpašība ir tāda, ka tā ir aprīkota ar siksniņu, kuru varat piestiprināt aizmugurē. Ja paskatās uz planšetdatora aizmuguri, ir šīs mazās skrūves gan augšpusē, gan apakšā. Jūs varat tos atskrūvēt un pēc tam piestiprināt siksnas augšējo un apakšējo daļu planšetdatoram, pateicoties šiem tam piestiprinātajiem metāla kronšteiniem. Tas darbojas kā līdzeklis planšetdatora nostiprināšanai pie rokām, tāpēc ir mazāka iespēja to nomest.

Jūs vienkārši iebīdiet roku siksniņā, un planšetdatoru ir vieglāk turēt. Iespējams, esat redzējis līdzīga veida siksnas tādām lietām kā DLSR kameras un tamlīdzīgi. Un tie darbojas lieliski, jo siksnas ir pietiekami cieši piespiestas jūsu rokas aizmugurē, lai kamera būtu droši. Šādi tas darbojas ar R7 siksnu. Tāpēc, lai gan tas ir pietiekami izturīgs, lai izturētu kritienus un triecienus, jūs joprojām varat to viegli novērst, izmantojot šo komplektā iekļauto piederumu.

HOTWAV R7 planšetdators (5)

Cenas un pieejamība

HOTWAV R7 planšetdators ir pieejams divās krāsās — sudrabaini pelēks un vitalitātes oranžs —, un tas tiks prezentēts Amazon 22. februārī ASV, Vācijā, Francijā, Spānijā, Itālijā un Polijā. Pirmo 150 vienību cena ASV vietnē būs tikai 149,99 USD. Līdz 28. datumam pārējais maksās 174,99 $. Tas ir zemāks par parasto cenu 249,99 USD. Papildus tam Android Headlines lasītāji var izmantot kodu 03androidhl lai saņemtu papildu 10% atlaidi. Eiropas vietnēs kopā 180 pirmie gabali tiks pārdoti par 137,99 €, pārējie līdz 28. datumam būs 160,99 eiro (salīdzinājumā ar parasto cenu 229,99 $). Nepalaidiet garām lielas atlaides!